Achiziția directă SICAP DA23896853, având ca obiect „Achizitie directa Pachet rechizite”, a fost publicată de DIRECȚIA JUDEȚEANĂ DE PAZĂ ȘI PROTECȚIE IAȘI la 19 septembrie 2019 cu valoarea de 223,58 RON. Furnizorul selectat este S.C. MARUDAN SERV S.R.L.. Cod CPV: 39162110-9.
223,58 RON
Monedă secundară: 47,21
19 sept. 2019, 09:58
19 sept. 2019, 10:05
39162110-9 - Rechizite scolare (Rev.2)
Cod catalog: 100556301
Ecuson-220bc;Folie laminata-2bc;Tus stampila-2bc;Folie autocolanta-3bc. Total=223,58Lei
Pachet rechizite
Valoare poziție
223,58 RON
La sediul beneficiarului
OP prin Trezorerie