Achiziția directă SICAP DA25112293, având ca obiect „Servicii de consultanta privind achizitiile publice”, a fost publicată de LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA la 24 februarie 2020 cu valoarea de 30.000 RON. Furnizorul selectat este S.C. MAXY CONS PUB S.R.L.. Cod CPV: 79418000-7.
30.000,00 RON
Monedă secundară: 6.246,62
24 feb. 2020, 14:18
24 feb. 2020, 15:01
79418000-7 - Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Cod catalog: 100814400
LICEUL TEORETIC ANASTASIE BASOTA DORESTE SA ACHIZITIONEZE SERVICII DE CONSULTANTA PRIVIND ACHIZTIILE PUBLICE
1.Prestam servicii de consultanta in domeniul achizitiilor publice, pentru elaborarea programului anual al achizitiilor publice, pentru anul 2020. Reactualizarea PAAP in functie de buget . 2.Asigurare mentenanta a contului din SEAP al autoritatii contractante; operare modificari solicitate de autoritatea contractanta cu privire la informatiile aflate în cont; asigurarea integrarii noilor functiuni puse la dispozitie de catre operatorul site-ului www.e-licitatie.ro; incarcare în SEAP a documentelor transmise de autoritatea contractanta în vederea organizarii de proceduri de achizitie publica; acordare de asistenta în vederea semnarii electronice a documentelor necesare organizarii procedurilor de achizitie publica; publicarea în SEAP, a invitatiilor de participare / anunturilor de participare / anunturilor de negociere competitiva / anunturilor de atribuire, la solicitarea autoritatii contractante; acordarea de asistenta pentru realizarea operatiunilor aferente procedurilor de cumparare directa online doar daca ne sunt transmise informatiile necesare pentru realizarea achizitiei; vizualizarea si administrarea notificarilor primite de la celelelalte entitati ale sistemului SEAP; confirmarea primirii notificarilor primite de la alte entitati prin intermediul SEAP. 3. Consultanta privind noile modificari legislative in domeniul achizitiilor publice. Furnizare modele contracte, referate, strategii de contractare, modele procese verbale de deschidere a sedintei, raport de procedura, comunicari, anunt de atribuire . Realizarea a cel mult 5 proceduri de achizitie publica pe parcursul anului 2020.
Valoare poziție
30 K RON
O.P LA TREZORERIE
CONFORM CONTRACT