Achiziția directă SICAP DA29273264, având ca obiect „Anunt publicitar”, a fost publicată de R.A. AEROPORTUL SATU MARE la 15 noiembrie 2021 cu valoarea de 259,2 RON. Furnizorul selectat este S.C. FRISS PRESS S.R.L.. Cod CPV: 79341000-6.
259,20 RON
Monedă secundară: 52,39
15 nov. 2021, 14:31
15 nov. 2021, 14:56
79341000-6 - Servicii de publicitate (Rev.2)
Cod catalog: 101730405
R.A. Aeroportul Satu Mare organizează concurs pentru ocuparea a șase posturi vacante pe perioada determinată, respectiv pe perioada nedetermină. Posturile pentru care se organizează concursul, condițiile de participare la concurs și precizările privind modul de desfășurare a acestuia se pot găsi pe site-ul Aeroportului Satu Mare: www.aeroportulsatumare.ro Secțiunea Info Publice / Cariere. Publicarea anuntului pentru data de 16.11.2021
Machetele trebuie sa respecte colonatia ziarului Szatmári Friss Újság. Pentru aceasta trebuie sa aiba o latime de 4,5 cm, 9 cm, 13,5 cm, 18 cm, 22,5 cm sau 28 cm. Înaltimea maxima a machetei poate fi de 41 cm. Pretul de mai sus este pentru machete pe pagini de interior alb/negru, la 7.20 lei/cmp. Material trimis in limba maghiara. Distributie: judetul Satu Mare Aparitie: cotidian Luni – Sambata Tiraj BRAT: 7000 exemplare/editie Audienta: 24.000 CpA Format: berlin (28 x 41 cm) 12/16 pagini – 6/8 pagini policromie Suplimente: Program TV (vineri); On line: www.frissujsag.ro Lider pe piata Singurul titlu local in limba maghiara din Satu Mare cu date de audienta Membru BRAT Sursa date: BRAT, aprilie-iunie 2016, SNA CAPI – urban 59,1 %, rural 40,90%,
Valoare poziție
259,2 RON
Acceptam conditiile de livrare ale operatorului economic.
Plata se va face prin virament bancar.