Achiziția directă SICAP DA40987414, având ca obiect „Achizitie directa - furnituri birou PCS”, a fost publicată de DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GIURGIU la 13 august 2026 cu valoarea de 867,73 RON. Furnizorul selectat este AUTO-PAPET DISTRIBUTION. Cod CPV: 30192700-8.
867,73 RON
Monedă secundară: 171,27
13 aug. 2026, 10:38
13 aug. 2026, 10:49
30192700-8 - Papetarie (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GIURGIU
Furnizor
AUTO-PAPET DISTRIBUTION