Achiziția directă SICAP DA41013283, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA CARNE DE PUI”, a fost publicată de CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI la 19 august 2026 cu valoarea de 3.442,5 RON. Furnizorul selectat este FERMADOR. Cod CPV: 15112000-6.
3.442,50 RON
Monedă secundară: 679,46
19 aug. 2026, 08:11
19 aug. 2026, 08:19
15112000-6 - Carne de pasare (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI
Furnizor
FERMADOR