Achiziția directă SICAP DA41016015, având ca obiect „achizitie directa pentru GRADINITA NR 5”, a fost publicată de Gradinita cu program prelungit nr.5 Brasov la 19 august 2026 cu valoarea de 1.232 RON. Furnizorul selectat este S.C. PRIMO DEP TRANSILVANIA S.R.L.. Cod CPV: 33760000-5.
1.232,00 RON
Monedă secundară: 243,17
19 aug. 2026, 11:14
19 aug. 2026, 11:24
33760000-5 - Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 Brasov
Furnizor
S.C. PRIMO DEP TRANSILVANIA S.R.L.