Achiziția directă SICAP DA41021437, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA PRODUSE LACTATE”, a fost publicată de CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI la 20 august 2026 cu valoarea de 8.035,5 RON. Furnizorul selectat este TRANS GIGEL. Cod CPV: 15542000-9.
8.035,50 RON
Monedă secundară: 1.586,01
20 aug. 2026, 08:35
20 aug. 2026, 08:41
15542000-9 - Branza proaspata (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI
Furnizor
TRANS GIGEL