Achiziția directă SICAP DA41022009, având ca obiect „ANUNȚ PUBLICITAR -exploatare de agregate miniere in cazuri de urgenta din perimetrul Burechioaia -”, a fost publicată de Comuna Hudesti (Primaria Hudesti Botosani) la 20 august 2026 cu valoarea de 500 RON. Furnizorul selectat este PFA SAUCIUC A. RAZVAN ALIN. Cod CPV: 79341000-6.
500,00 RON
Monedă secundară: 98,69
20 aug. 2026, 09:17
20 aug. 2026, 09:43
79341000-6 - Servicii de publicitate (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
Comuna Hudesti (Primaria Hudesti Botosani)
Furnizor
PFA SAUCIUC A. RAZVAN ALIN