Achiziția directă SICAP DA41030560, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE”, a fost publicată de CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI la 21 august 2026 cu valoarea de 3.488,2 RON. Furnizorul selectat este STRUNGARIU & CO RIGAMS LM. Cod CPV: 15000000-8.
3.488,20 RON
Monedă secundară: 688,48
21 aug. 2026, 10:24
21 aug. 2026, 10:42
15000000-8 - Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI SF.CUV.PARASCHEVA IASI
Furnizor
STRUNGARIU & CO RIGAMS LM