Achiziția directă SICAP DA41041375, având ca obiect „Achizitie directa”, a fost publicată de GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "VOINICELUL" FALTICENI la 24 august 2026 cu valoarea de 10.150 RON. Furnizorul selectat este II SCUTARIU C. IONUT. Cod CPV: 90921000-9.
10.150,00 RON
Monedă secundară: 2.003,36
24 aug. 2026, 16:06
24 aug. 2026, 16:48
90921000-9 - Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL "VOINICELUL" FALTICENI
Furnizor
II SCUTARIU C. IONUT