Achiziția directă SICAP DA41047854, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA”, a fost publicată de Scoala Gimnaziala Anton Pann la 25 august 2026 cu valoarea de 3.927 RON. Furnizorul selectat este PETYMON COM. Cod CPV: 90923000-3.
3.927,00 RON
Monedă secundară: 775,09
25 aug. 2026, 13:45
25 aug. 2026, 13:54
90923000-3 - Servicii de deratizare (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Anton Pann
Furnizor
PETYMON COM