Achiziția directă SICAP DA41063916, având ca obiect „Achizitie directa”, a fost publicată de LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES la 27 august 2026 cu valoarea de 1.088,44 RON. Furnizorul selectat este Primer Electro SRL. Cod CPV: 14820000-5.
1.088,44 RON
Monedă secundară: 214,83
27 aug. 2026, 13:04
28 aug. 2026, 10:04
14820000-5 - Sticla (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES
Furnizor
Primer Electro SRL