Achiziția directă SICAP DA41084102, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA”, a fost publicată de CASA JUDETEANA DE PENSII SATU MARE la 01 septembrie 2026 cu valoarea de 1.715,04 RON. Furnizorul selectat este TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE. Cod CPV: 66515200-5.
1.715,04 RON
Monedă secundară: 338,51
01 sept. 2026, 10:10
01 sept. 2026, 10:41
66515200-5 - Servicii de asigurare a bunurilor (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII SATU MARE
Furnizor
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE