Achiziția directă SICAP DA41084355, având ca obiect „ACHIZITIE DIRECTA”, a fost publicată de GRADINITA NR. 42 "ION CREANGA" la 01 septembrie 2026 cu valoarea de 24.000 RON. Furnizorul selectat este QUEEN SHARM DESIGN. Cod CPV: 39512000-4.
24.000,00 RON
Monedă secundară: 4.737,00
01 sept. 2026, 10:21
01 sept. 2026, 12:09
39512000-4 - Lenjerie de pat (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 42 "ION CREANGA"
Furnizor
QUEEN SHARM DESIGN