Achiziția directă SICAP DA41091255, având ca obiect „achizitie directa”, a fost publicată de LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES la 01 septembrie 2026 cu valoarea de 2.644,39 RON. Furnizorul selectat este SELGROS CASH&CARRY SRL. Cod CPV: 44423000-1.
2.644,39 RON
Monedă secundară: 521,94
01 sept. 2026, 16:14
01 sept. 2026, 16:26
44423000-1 - Diverse articole (Rev.2)
Nu există descriere publică disponibilă pentru această achiziție.
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ELECTROMURES
Furnizor
SELGROS CASH&CARRY SRL