Licitatii Admin

Monitorizare

Sicap RadarLicitații active

Achiziții

Achiziții directeNotificări D.A.

Entități

Caută entitățiAutorități
Autentifică-te

pentru acces la toate funcțiile

Autentifică-te
    Se încarcă…

    Achiziții, atribuiri și contracte publice

    Aici sunt rezultatele economice ale procedurilor: DA, notificări de cumpărare directă, CAN, SCNA, atribuiri și contracte din sursele externe. Procedurile care solicită oferte rămân separat în Licitații.

    10.012achiziții pentru „SCOALA PROFESIONALA VIZIRU"

    Execuţie lucrări pentru obiectivul de investiţii „Construire școală gimnazială și cantină S+P+E, grădiniță cu program prelungit S+P, sală de sport D, împrejmuire teren, racorduri și branșamente, str. Unirii, nr. 630, sat Chinteni, comuna Chinteni, județul Cluj” - ID CNI 14125

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    14273221 - COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA

    CAMPEADOR,SC FAR FOUNDATION SRL

    32.753.413,56 RON23 oct. 202645200000 — Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice

    Urmărește achiziții și primește alerte automate

    Creează un cont gratuit și folosește Harvey pentru notificări automate când apar oportunități relevante.

    Încearcă gratuit 30 de zile
    CAN1138590

    Contract de furnizare extractorul profesional de probe de sol

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    RO 24513739 - STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA OVINELOR SI CAPRINELOR POPAUTI

    MADRAS COMP SRL

    412.223,00 RON23 oct. 202639300000 — Diverse echipamente
    SCNA1138432

    Servicii de catering pentru scoli in cadrul Programlui-national~Masa sanatoasa~ pentru prescolarii si elevii din invatamantul preuniversitar de stat

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    3896534 - COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG)

    REDOLUX

    864.813,96 RON23 oct. 202655524000 — Servicii de catering pentru scoli
    SCNA1138430

    Furnizarea fructelor, laptelui si produselor lactate si produselor de panificație în cadrul Programului pentru scoli al României in judetul Ialomita, in perioada 2023-2027

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    4231776 - JUDETUL IALOMITA

    AGROSEMCU,AMA FRUCT CP,Dobre&Fiii,MERIDIAN AGROIND,OLTINA IMPEX PROD COM,SIMULTAN S.R.L.

    12.156.968,44 RON23 oct. 202615500000 — Produse lactate
    CAN1122734

    Acord cadru de furnizare PAINE CU SECARA 600 g, feliata pentru unitatile din Municipiul Slobozia, Movila, Tandarei, Fetesti

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    9670462 - DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA

    BARON COM

    43.484,66 RON23 oct. 202615811100 — Paine
    CAN1176227

    Acord cadru de furnizare alimente tip desert

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    9670462 - DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA

    COMIGA PROD IMPEX S.R.L.,TOPI IMPORT-EXPORT

    52.209,09 RON23 oct. 202615842300 — Dulciuri
    CAN1176202

    ACORDURI-CADRU DE FURNIZARE PE LOTURI PRODUSE ALIMENTARE CANTINA SOCIALA SI CAMIN BATRANI PLOIESTI: LOT 1 produse de panificatie si patiserie; LOT 2 carne si preparate din carne; LOT 3 lapte si preparate din lapte; LOT 4 legume congelate; LOT 5 produse si derivate din cereale; LOT 6 conserve; LOT 7 legume si fructe; LOT 8 diverse alimente; LOT 9 - peste si preparate din peste.

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    2843566 - Administratia Serviciilor Sociale Comunitare Ploiesti

    B.P. ANKROB IMPEX,COMIGA PROD IMPEX S.R.L.,COMPANY 94 PIRNAU SRL,FALCONS,Italin Gross Impex,MATRA S.R.L.,MERIDIAN AGROIND,OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L.,PAT BIOPAN PRODUCTIE,S.C. MCA COMERCIAL S.R.L,S.C. AMA FRUCT CP S.R.L.,TEHNOLOGII PANCONS

    1.289.368,94 RON23 oct. 202615000000 — Alimente, bauturi, tutun si produse conexe
    CAN1163058

    Acord cadru de furnizare -bonuri de carburant pe suport de hartie (denumite în continuare bonuri de carburant)

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    9719809 - DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES

    UNICOM HOLDING

    0,00 RON23 oct. 202622458000 — Imprimate la comanda
    CAN1176260

    Echipamente de protectie

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    11062831 - COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA

    MAN PROTECTION,N.G.M. COMPANY S.R.L.,TRANS-BLAN MOROSAN S.R.L.

    0,00 RON23 oct. 202618100000 — Imbracaminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii
    CAN1175249

    Servicii exploatare forestiera masa lemnoasa toate fazele pana drum auto forestier pentru un volum de 8348,27 mc

    Anunț de atribuire (CAN)România — atribuiri SEAP

    30350806 - REGIA PUBLICA LOCALA A PADURILOR MAIERUS R.A.

    Dov Forest,M.S.A. INTERN TRANS,NICOLAS FOREST,OANA SOV TRANSPORT S.R.L.

    807.769,99 RON23 oct. 202677211100 — Servicii de exploatare forestiera
    CAN1176265

    Execuţie lucrări pentru obiectivul “Extindere cu sala de sport, vestiare, biblioteca si functiuni conexe - Scoala Gimnaziala nr. 1 Novaci, prin desfiintare C2, C3, C4, C5, C6, C7, C9 str. Eroilor, nr. 1 oras Novaci, judetul Gorj”

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    4666126 - Orasul Novaci

    NOVARA T IMPEX

    9.136.951,26 RON23 oct. 202645000000 — Lucrari de constructii
    SCNA1133477

    Achizitie publica dulciuri (ciocolata si produse zaharoase, biscuiti dulci, deserturi si zahar)

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    4344406 - DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA

    BLACK SEA EUROINVESTMENT,COMIGA PROD IMPEX S.R.L.,COMPANY 94 PIRNAU SRL

    233.045,62 RON23 oct. 202615842300 — Dulciuri

    Produse de toaleta, CPV 33711000-7

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    17090636 - Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis

    B.N.BUSINESS S.R.L.,NEVADA DUAL S.R.L.

    473.431,12 RON23 oct. 202633711000 — Parfumuri si produse de toaleta

    Produse de curatenie, CPV 39800000-0

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    17090636 - Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis

    BN BUSINESS,MEDCHIM EXPERT SRL

    530.149,33 RON23 oct. 202639800000 — Produse de curatat si de lustruit

    Achiziție de echipamente Kinetoterapie si reabilitare

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    17090997 - DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ

    LIAMED

    295.000,00 RON23 oct. 202633190000 — Diverse aparate si produse medicale

    Contract de servicii Lot 1 Excursii copii de 1 zi; Lot 2 Tabere si Lot 3 Servicii evenimente cultural artistice/sportive

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    38053878 - DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA

    0,00 RON23 oct. 202679952000 — Servicii pentru evenimente
    SCNA1138389

    Achizitie publica dulciuri (ciocolata si produse zaharoase, biscuiti dulci, deserturi si zahar)

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    4344406 - DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA

    BLACK SEA EUROINVESTMENT,COMIGA PROD IMPEX S.R.L.,COMPANY 94 PIRNAU SRL

    230.166,54 RON22 oct. 202615842300 — Dulciuri

    Furnizarea de carburanți (motorină standard și benzină standard), cu alimentare pe bază de carduri, pentru parcul auto al Poliției Locale Galați.

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    18263301 - Politia Locala Galati

    MOL ROMANIA PETROLEUM PRODUCTS

    230.913,60 RON22 oct. 202609134200 — Motorina

    Servicii specializate de psihoterapie cognitiv-comportamentală (CBT) destinate copiilor cu dizabilități, în cadrul proiectului” pentru proiectul “Creștem împreună – centre de zi de recuperare pentru copii cu dizabilități și sprijin pentru familiile lor”– cod SMIS 354195

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    16762887 - Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Constanta

    0,00 RON22 oct. 202685121270 — Servicii de psihiatrie sau psihologie
    SCNA1138370

    Execuția lucrărilor pentru obiectivul de investiții :“DEMOLARE CLĂDIRE EXISTENTĂ ȘI CONSTRUIRE ȘCOALĂ GIMNAZIALĂ ASUAJU DE SUS, JUDEȚUL MARAMUREȘ”

    Atribuire simplificată (SCNA)România — atribuiri SEAP

    3627269 - COMUNA ASUAJU DE SUS (CONSILIUL LOCAL ASUAJU DE SUS)

    SEBI MARC

    7.246.408,52 RON22 oct. 202645214200 — Lucrari de constructii de institutii scolare
    SCNA1128451
    SCNA1127627
    SCNA1138394
    SCNA1138390
    SCNA1128451
    SCNA1133920
    SCNA1138369