Anunțul 544455-2026 pentru Italia – Dispozitive pentru blocul operator – Senza Titolo este publicat de ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo Regionale și este încadrat la codul CPV 33162100.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo Regionale
Buyer post code
50135
Loc de executare6
Place of performance
ITI14 | ITA | ITI14 | ITA
Place of performance add PROC
Informazioni supplementari
Place of performance country LOT
ITA
Place of performance country PROC
ITA
Place of performance subdiv LOT
ITI14
Place of performance subdiv PROC
ITI14
Câștigători și oferte14
Tender rank
1 | 1
Tender ranked res
true | true
Tendering party name
KARL STORZ ENDOSCOPIA ITALIA S.R.L. | MOVI SPA
Winner city
MILANO | BOLZANO
Winner contact point
MOVI SPA | KARL STORZ ENDOSCOPIA ITALIA S.R.L.
Winner country
ITA | ITA
Winner country sub
ITC4C | ITH10
Winner decision date
2026-07-30+02:00
Winner email
[email eliminat] | [email eliminat]
Winner identifier
Alte informații publicate22
Competition termination PROC
false
Customization id
eforms-sdk-1.12
Description PROC
PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO DI DURATA TRIENNALE PER LA FORNITURA DI SISTEMI DI MORCELLAZIONE E ISTEROSCOPIA IN LOCAZIONE QUINQUENNALE E RELATIVO MATERIALE DI CONSUMO DA DESTINARE ALLE AA.SS. DELLA REGIONE TOSCANA. CUI: 2023-022-0008
Dispatch date
2026-08-05Z
Dispatch date esender
2026-08-05T12:01:25+02:00
Dispatch time
10:01:25Z
Dispatch time esender
12:01:25+02:00
NL
1
Official language
ITA
Acord-cadru și sistem dinamic8
Dps usage LOT
none
Framework agreement LOT
fa-wo-rc
Framework approximate value CUR NOTICE
EUR
Framework approximate value NOTICE
725000.00
Framework estimated value
725000.00
Framework estimated value CUR
EUR
Framework value CUR NOTICE
EUR
Framework value NOTICE
725000.00
Loturi7
Description LOT
Isteroscopi See-and-Treat a flusso continuo per utilizzo in setting ambulatoriale
Electronic auction LOT
false
Eu fund LOT
no-eu-funds
Gpa LOT
false
Identifier LOT
LOT-0004
Internal identifier LOT
4
Title LOT
Isteroscopi See-and-Treat a flusso continuo per utilizzo in setting ambulatoriale
Procedură și anunț12
Form type
result
Legal basis
32014L0024
Legal basis NOTICE
32014L0024
NOTICE identifier
31282e99-f975-4d9d-ad8d-73a64fc21876
NOTICE preferred publication date
2026-08-05T00:00:00Z
NOTICE subtype
29
NOTICE title
Italia – Dispozitive pentru blocul operator – Senza Titolo
NOTICE type
can-standard
NOTICE version
14
Procedure accelerated
false
Clasificare CPV5
Classification cpv
33162100 | 33162100
Main classification LOT
33162100
Main classification PROC
33162100
Main classification type LOT
cpv
Main classification type PROC
cpv
Valori6
Estimated value CUR LOT
EUR
Estimated value CUR PROC
EUR
Estimated value LOT
725000.00
Estimated value PROC
11972500.00
Total value
725000
Total value CUR
EUR
Căi de atac1
Review deadline description LOT
Vedi capitolato
Date de contact publicate în TED
17
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
Vedi capitolato
ANAC AUTORITA NAZIONALE ANTICORRUZIONE
MOVI SPA
KARL STORZ ENDOSCOPIA ITALIA S.R.L.
Offerta economicamente più vantaggiosa
Isteroscopi See-and-Treat a flusso continuo per utilizzo in setting ambulatoriale
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo Regionale
TAR Toscana
Informazioni supplementari
PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO DI DURATA TRIENNALE PER LA FORNITURA DI SISTEMI DI MORCELLAZIONE E ISTEROSCOPIA IN LOCAZIONE QUINQUENNALE E RELATIVO MATERIALE DI CONSUMO DA DESTINARE ALLE AA.SS. DELLA REGIONE TOSCANA. CUI: 2023-022-0008
Senza Titolo
Punteggio Economico: 30.00 - Punteggio Tecnico: 70.00 ••• ••• 31
body-pl-ra
2026-08-05Z
2026-08-05+02:00
selec-w
t-verif-inad-low
http://www.estar.toscana.it
10:01:25Z
t-sme
ITI14
none
20138
Firenze
supplies
Roma
ORG-0003
ORG-0004
ORG-0005
t-esubm
05 ••• ••• 69
ORG-0001
ORG-0002
MILANO
39100
2026-08-06+02:00
EUR
14
[telefon eliminat]+02:00
CON-0004
ITC4C
440737.50
no-eu-funds
quality
0
32014L0024
1
2
Convenzione - Lotto n.4
4
5
50122
can-standard
true
97584460584
[email eliminat]
PI034681-24 - Lotto n.4
[email eliminat]
8[telefon eliminat]
BOLZANO
29
2026-07-30Z
TEN-[telefon eliminat]
TEN-[telefon eliminat]
eforms-sdk-1.12
fa-wo-rc
12:01:25+02:00 ••• ••• 51
RES-[telefon eliminat]e99-f975-4d9d-ad8d-73a64fc21876
t-verif-inad
11575580151
Annalisa Parrini
ITI43
11972500.00
TPA-[telefon eliminat]
TPA-0002
PI034339-24 - Lotto n.4
06485540485
33162100
[email eliminat]
serv-prov
false
health
LOT-[telefon eliminat]
not-known
ITA
ITH10
2.3
04 ••• ••• 00
[email eliminat]
open
[email eliminat]
150/2026
Loturi TED
1
4
Isteroscopi See-and-Treat a flusso continuo per utilizzo in setting ambulatoriale
725.000,00 EUR
Isteroscopi See-and-Treat a flusso continuo per utilizzo in setting ambulatoriale
33162100 — Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala
Rezultate și atribuiri TED
LOT-0004440.737,50 EUR
Câștigător: KARL STORZ ENDOSCOPIA ITALIA S.R.L. · CUI 11575580151
Contract Convenzione - Lotto n.45 aug. 2026
LOT-0004445.095,00 EUR
Câștigător: MOVI SPA · CUI 04 ••• ••• 00
Contract Convenzione - Lotto n.45 aug. 2026
Detalii licitație
Descriere
PROCEDURA APERTA PER LA STIPULA DI UN ACCORDO QUADRO DI DURATA TRIENNALE PER LA FORNITURA DI SISTEMI DI MORCELLAZIONE E ISTEROSCOPIA IN LOCAZIONE QUINQUENNALE E RELATIVO MATERIALE DI CONSUMO DA DESTINARE ALLE AA.SS. DELLA REGIONE TOSCANA. CUI: 2023-022-0008
Căutări relevante pentru 544455-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.