Anunțul 555893-2026 pentru Polonia – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – Dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID este publicat de Uniwersytet Rzeszowski și este încadrat la codul CPV 38000000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. [telefon eliminat], — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email eliminat] , tel. [telefon eliminat], — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Change description
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz ID dokumentów zakupów.
Change NOTICE version identifier
486073-2026
Change previous NOTICE section identifier
LOT-0001 | LOT-0002
Change procurement documents
true
Change procurement documents date
2026-08-11+02:00
Change reason code
cor-buy
Change reason description
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz ID dokumentów zakupów.
Competition termination PROC
false
Customization id
eforms-sdk-1.14
Description PROC
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1. Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA zad. 2 Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Zadanie nr 1: Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
Kryteria (oceny) wyboru oferty (udzielenia zamówienia) i ich znaczenie (w %): KRYTERIUM, znaczenie procentowe, maksymalna ilość punktów jakie można otrzymać oferta za dane kryterium: CENA (C) 60% 60 pkt OKRES GWARANCJI JAKOŚCI (G) 20% 20 pkt TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 20% 20pkt Razem: 100% 100 pkt Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu wymagania w danym kryterium otrzyma maksymalną liczbę punktów. Pozostałym ofertom, wypełniającym wymagania kryterialne przypisana zostanie odpowiednio mniejsza (proporcjonalnie mniejsza) liczba punktów. Suma punktów uzyskana, w każdym z kryteriów będzie traktowana, jako wartość punktowa oferty. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia (SWZ).
Główne miejsce lub lokalizacja realizacji: Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów, POLSKA
Place of performance city LOT
Rzeszów | Rzeszów
Place of performance city PROC
Rzeszów
Place of performance country LOT
POL | POL
Place of performance country PROC
POL
Place of performance subdiv LOT
PL823 | PL823
Place of performance subdiv PROC
PL823
Clasificare CPV5
Classification cpv
38000000 | 38000000 | 38000000
Main classification LOT
38000000 | 38000000
Main classification PROC
38000000
Main classification type LOT
cpv | cpv
Main classification type PROC
cpv
Acord-cadru și sistem dinamic2
Dps usage LOT
none | none
Framework agreement LOT
none | none
Căi de atac1
Review deadline description LOT
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy p.z.p. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia 8. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 9. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej. 10. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych". 11. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. - Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 12. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
Date de contact publicate în TED
25
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
Okres gwarancji jakości
Kryteria (oceny) wyboru oferty (udzielenia zamówienia) i ich znaczenie (w %): KRYTERIUM, znaczenie procentowe, maksymalna ilość punktów jakie można otrzymać ofert za dane kryterium: CENA (C) 60% 60 pkt OKRES GWARANCJI JAKOŚCI (G) 20% 20 pkt TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 20% 20 pkt Razem: 100% 100 pkt Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu wymagania w danym kryterium otrzyma maksymalną liczbę punktów. Pozostałym ofertom, wypełniającym wymagania kryterialne przypisana zostanie odpowiednio mniejsza (proporcjonalnie mniejsza) liczba punktów. Suma punktów uzyskana, w każdym z kryteriów będzie traktowana, jako wartość punktowa oferty. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia (SWZ).
1. Środki ochrony prawnej określone w niniejszym dziale przysługują wykonawcy, uczestnikowi konkursu oraz innemu podmiotowi, jeżeli ma lub miał interes w uzyskaniu zamówienia lub nagrody w konkursie oraz poniósł lub może ponieść szkodę w wyniku naruszenia przez zamawiającego przepisów ustawy p.z.p. 2. Środki ochrony prawnej wobec ogłoszenia wszczynającego postępowanie o udzielenie zamówienia lub ogłoszenia o konkursie oraz dokumentów zamówienia przysługują również organizacjom wpisanym na listę, o której mowa w art. 469 pkt 15 p.z.p. oraz Rzecznikowi Małych i Średnich Przedsiębiorców. 3. Odwołanie przysługuje na: 1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowaniu o udzielenie zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy; 2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia do której zamawiający był obowiązany na podstawie ustawy; 4. Odwołanie wnosi się do Prezesa Izby. Odwołujący przekazuje kopię odwołania zamawiającemu przed upływem terminu do wniesienia odwołania w taki sposób, aby mógł on zapoznać się z jego treścią przed upływem tego terminu. 5. Odwołanie wobec treści ogłoszenia lub treści SWZ wnosi się w terminie 10 dni od dnia publikacji ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej lub zamieszczenia dokumentów zamówienia na stronie internetowej. 6. Odwołanie wnosi się w terminie: 1) 10 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, 2) 15 dni od dnia przekazania informacji o czynności zamawiającego stanowiącej podstawę jego wniesienia, jeżeli informacja została przekazana w sposób inny niż określony w pkt 1). 7. Odwołanie w przypadkach innych niż określone w pkt 5 i 6 wnosi się w terminie 10 dni od dnia, w którym powzięto lub przy zachowaniu należytej staranności można było powziąć wiadomość o okolicznościach stanowiących podstawę jego wniesienia 8. Na orzeczenie Izby oraz postanowienie Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., stronom oraz uczestnikom postępowania odwoławczego przysługuje skarga do sądu. 9. W postępowaniu toczącym się wskutek wniesienia skargi stosuje się odpowiednio przepisy ustawy z dnia 17.11.1964 r. - Kodeks postępowania cywilnego o apelacji, jeżeli przepisy niniejszego rozdziału nie stanowią inaczej. 10. Skargę wnosi się do Sądu Okręgowego w Warszawie - sądu zamówień publicznych, zwanego dalej "sądem zamówień publicznych". 11. Skargę wnosi się za pośrednictwem Prezesa Izby, w terminie 14 dni od dnia doręczenia orzeczenia Izby lub postanowienia Prezesa Izby, o którym mowa w art. 519 ust. 1 ustawy p.z.p., przesyłając jednocześnie jej odpis przeciwnikowi skargi. Złożenie skargi w placówce pocztowej operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23.11.2012 r. - Prawo pocztowe jest równoznaczne z jej wniesieniem. 12. Prezes Izby przekazuje skargę wraz z aktami postępowania odwoławczego do sądu zamówień publicznych w terminie 7 dni od dnia jej otrzymania.
Zamawiający nie wymaga złożenia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: — administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. [telefon eliminat], — inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: [email eliminat] , tel. [telefon eliminat], — Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony. Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.
Krajowa Izba Odwoławcza
okres gwarancji jakości 20%
Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu systemu teleinformatycznego – platformy zakupowej Zamawiającego
Uniwersytet Rzeszowski
Publications Office of the European Union
Przetarg nieograniczony
Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
Główne miejsce lub lokalizacja realizacji: Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów, POLSKA
Zmiana terminu składania i otwarcia ofert oraz ID dokumentów zakupów.
20%
Zadanie nr 1: Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA
60%
okres gwarancji jakości
termin realizacji zamówienia 20%
Termin realizacji zamówienia
Zadanie nr 1: Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
termin realizacji zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1. Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA zad. 2 Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Kryteria (oceny) wyboru oferty (udzielenia zamówienia) i ich znaczenie (w %): KRYTERIUM, znaczenie procentowe, maksymalna ilość punktów jakie można otrzymać oferta za dane kryterium: CENA (C) 60% 60 pkt OKRES GWARANCJI JAKOŚCI (G) 20% 20 pkt TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 20% 20pkt Razem: 100% 100 pkt Oferta wypełniająca w najwyższym stopniu wymagania w danym kryterium otrzyma maksymalną liczbę punktów. Pozostałym ofertom, wypełniającym wymagania kryterialne przypisana zostanie odpowiednio mniejsza (proporcjonalnie mniejsza) liczba punktów. Suma punktów uzyskana, w każdym z kryteriów będzie traktowana, jako wartość punktowa oferty. Szczegółowe informacje w dokumentach zamówienia (SWZ).
Zadanie nr 2: Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej.
Zgodnie z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
cena
Sąd Polubowny przy Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej
Dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID
Przedmiotem zamówienia jest zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
48 178721079
01
education
[email eliminat]
Warszawa
[telefon eliminat]
allowed
Zadanie nr 2
none
required
art. 132 ustawy Prawo Zamówien Publicznych
https://ur-edu.logintrade.net/zapytania_email,235626,81e91baa7785e5e9c314a1b427ee1c1f.html
Luxembourg
supplies
price
Zadanie nr 1
PL911
ORG-[telefon eliminat]
cn-standard
[telefon eliminat]
ORG-0000
ORG-0001
ORG-0002
16
[email eliminat]
PUBL
POL
https://www.ur.edu.pl/pl/uniwersytet
no-eu-funds
quality
https://www.uzp.gov.pl/kio
32014L[telefon eliminat]+02:00
ul. Hoża 76/78
true
https://www.gov.pl/web/sp-prokuratoria/dane-kontaktowe
https://ur-edu.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
0e64dee0-2ec1-450c-ad8f-d28b8eee297a
60
Rzeszów
non-restricted-document
[telefon eliminat]
no
body-pl
f87389e7-43e7-47d0-b375-86e3d549597f
eforms-sdk-1.14
[telefon eliminat]
not-allowed
LOT-0001
[email eliminat]
LU000
LOT-[telefon eliminat]+01:00
ul. Postępu 17a
2026-08-10Z
https://op.europa.eu
[email eliminat]
epo-procurement-document
12:00:00+01:00 ••• ••• 22
Uniwersytet Rzeszowski DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
false
486073-2026
Departament Odwołań
12:30:00+01:00
LUX
cor-buy
DZP.UR.261.290.2026
performance
02-676
PL823
2.3
2026-08-11Z
07:11:47Z
38000000
Aleja Rejtana 16c
153/2026
ted-esen
open
5262883664
2417
Loturi TED
2
Zadanie nr 1
Zadanie nr 1: Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA
până la 18 aug. 2026, 13:00
Zadanie nr 1: Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.1 do SWZ: Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
38000000 — Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor)
Durată: 60 DAY
Zadanie nr 2
Zadanie nr 2: Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej.
până la 18 aug. 2026, 13:00
Przedmiotem zamówienia jest zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4.2 do SWZ. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane
38000000 — Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor)
Durată: 60 DAY
Detalii licitație
Descriere
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń laboratoryjnych w ramach RID 2. Zamówienie obejmuje 2 części (2 zadania): zad. 1. Zakup fotometru laboratoryjnego do oznaczania czystości próbek oraz pomiaru jakościowego i ilościowego DNA zad. 2 Zakup izotermicznego analizatora do amplifikacji kwasów nukleinowych z możliwością analizy fluorescencji jednocześnie dla dwóch długości fali świetlnej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4.1 oraz 4.2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia ( w zależności od zadania)
Căutări relevante pentru 555893-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Ofertę, w tym Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (ESPD), sporządza się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej (podpisanej kwalifikowanym podpisem elektronicznym).
Public opening place LOT
Otwarcie ofert nastąpi przy użyciu systemu teleinformatycznego – platformy zakupowej Zamawiającego