Anunțul 569754-2026 pentru Bulgaria – Motoare şi piese pentru motoare (vehicule) – „Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro” este publicat de СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД și este încadrat la codul CPV 34310000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Несъвместими с предмета на поръчка - доставка на двигатели.
Accessibility LOT
n-inc-just
Additional information LOT
Преди сключването на договора, участникът, определен за изпълнител, представя гаранция, която обезпечава изпълнението на договора, в размер на 3 % (три на сто) от стойността на договора без ДДС. В деня на освобождаване на гаранцията за изпъление на договора, Изпълнителят представя гаранция за обезпечаване на гаранционния срок, в размер на 1 % (един процент) от стойността на договора, в една от формите посочени в чл. 111, ал. 5 от ЗОП. Условията и сроковете на гаранцията за изпълнение/обезпечаване на гаранционния срок са определени в проекта на договор. Гаранцията за изпълнение/обезпечаване на гаранционния срок се представя в една от формите по избор, съгласно чл.111, ал. 5 от ЗОП.
Clean vehicles directive LOT
false
Description LOT
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Document official language LOT
BUL
Document restricted LOT
non-restricted-document
Document url LOT
https://app.eop.bg/today/601815
Ecatalog allowed LOT
not-allowed
Electronic auction LOT
false
Electronic invoicing LOT
allowed
Electronic submission LOT
required
Eu fund LOT
no-eu-funds
Execution requirements factor LOT
performance
Gpa LOT
true
Green procurement criteria LOT
none
Guarantee required LOT
false
Identifier LOT
LOT-0001
Internal identifier LOT
601815
Place performance street LOT
Автобусно поделение „Земляне” – гр. София, ул. „Житница” № 21.
Procurement document id LOT
601815
Public opening date LOT
2026-09-18+03:00
Public opening place LOT
В системата
Public opening time LOT
14:00:00+03:00
Recurrence LOT
false
Renewal maximum LOT
0
Reserved execution LOT
no
Reserved procurement LOT
none
Selection criterion description LOT
Участникът общо за последните три години, считано от датата на подаване на офертата в настоящата процедура, трябва да е изпълнил минимум една дейност с предмет, идентичен или сходен с предмета на поръчката и минимален обем 2 агрегата. Под „предмет, идентичен или сходен с предмета на поръчката” се разбира доставка на двигатели за тежкотоварна техника. Деклариране: Съответствието с посоченото изискване се декларира в ЕЕДОП (част IV, буква Г) като се посочва необходимата информация, така че да е ясно, че посоченият критерий е покрит – брой и вид на доставените двигатели, от които да е видно, че минималното ниво на поставеното изискване е покрито. Може да се посочи публичен регистър, в който информацията е достъпна, ако има такъв. Доказване: Преди сключване на договор за обществена поръчка, възложителят изисква от участника, определен за изпълнител, Списък на доставките, които са идентични или сходни с предмета на поръчката, изпълнени за последните три години от датата на подаване на офертата, с посочване на стойностите, датите и получателите, заедно с документи, които доказват извършената доставка.
Selection criterion LOT
slc-abil-ref-supply
Strategic procurement LOT
none
Submission url LOT
https://app.eop.bg/today/601815
Tender validity deadline LOT
4
Tender validity deadline unit LOT
MONTH
Tender validity deadline value LOT
4
Tenderer legal form LOT
false
Term performance LOT
Съгласно проекта на договор и документацията за участие.
Terms financial LOT
Финансирането на поръчката е със средства на „Столичен автотранспорт“ ЕАД. Плащанията по договора ще се извършват по банков път по банкова сметка на Изпълнителя, посочена в договора, в 30-дневен срок от датата на приемо-предавателния протокол за извършване на всяка доставка, подписан в 2 (два) екземпляра от представители на Възложителя и Изпълнителя лица и след представяне на оригинална Плащанията по договора ще бъдат извършвани в съответствие с чл. 182б и чл. 182в от ДОПК.
Title LOT
„Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”
Tool name LOT
ЦАИС ЕОП
Variant allowed LOT
not-allowed
Organizații și puncte de contact57
Organisation city addinfo LOT
гр. София
Organisation city buyer
гр. София
Organisation city reviewinfo LOT
София
Organisation city revieworg LOT
София
Organisation city tender receip LOT
гр. София
Organisation contact point addinfo LOT
Калоян Стаматов
Organisation contact point buyer
Калоян Стаматов
Organisation contact point reviewinfo LOT
Комисия за защита на конкуренцията
Autoritate contractantă12
Buyer city
гр. София
Buyer contact point
Калоян Стаматов
Buyer country
BGR
Buyer country sub
BG411
Buyer email
[email eliminat]
Buyer identifier
121683408
Buyer internet address
http://www.sofiabus.bg
Buyer legal type
pub-undert
Buyer name
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
Buyer post code
1612
Loc de executare9
Place of performance
BG411 | BGR | BG411 | BGR
Place of performance city LOT
София
Place of performance city PROC
гр. София,
Place of performance country LOT
BGR
Place of performance country PROC
BGR
Place of performance post code LOT
1612
Place of performance post code PROC
1612
Place of performance subdiv LOT
BG411
Place of performance subdiv PROC
Rezultate, atribuiri și contracte7
Award criterion description LOT
Най-ниската цена в настоящата поръчка съставлява предложеният от участниците общ сбор от единичните цени на всички видове двигатели и възможности който се оферират в ценовото предложение.
Award criterion name LOT
Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя по критерия за възлагане „най-ниска цена” съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Award criterion type LOT
price
Contract duration period LOT
1
Contract nature
supplies | supplies
Contract nature main LOT
supplies
Contract nature main PROC
supplies
Alte informații publicate22
Additional info PROC
Освен посочените в настоящото обявление основания по чл. 54, ал. 1 и чл. 55, ал. 1 от ЗОП, Възложителят отстранява от участие в обществената поръчка и: 1) всеки участник, за когото е налице някое от основанията по чл. 107 от ЗОП. 2) участник, който не удължи или не потвърди срока на валидност на офертата си (чл. 35а, ал. 3, изр. последно от ППЗОП); 3) свързани лица съгласно чл. 101, ал. 11 от ЗОП.
Competition termination PROC
false
Customization id
eforms-sdk-1.13
Description PROC
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Dispatch date
2026-08-17+03:00
Dispatch time
Acord-cadru și sistem dinamic2
Dps usage LOT
none
Framework agreement LOT
none
Termene și durate5
Deadline receipt request
2026-09-17T23:59:59+03:00
Deadline receipt tender date LOT
2026-09-17+03:00
Deadline receipt tender time LOT
23:59:59+03:00
Duration period unit LOT
YEAR
Duration period value LOT
1
Procedură și anunț11
Form type
competition
Legal basis
32014L0025
Legal basis NOTICE
32014L0025
NOTICE identifier
9dbacc1c-1372-47b1-941c-7f3bee606e16
NOTICE subtype
17
NOTICE title
Bulgaria – Motoare şi piese pentru motoare (vehicule) – „Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”
NOTICE type
cn-standard
NOTICE version
1
Procedure accelerated
false
Procedure identifier
89d01105-a531-4ee3-992c-89f7250f4537
Clasificare CPV5
Classification cpv
34310000 | 34310000
Main classification LOT
34310000
Main classification PROC
34310000
Main classification type LOT
cpv
Main classification type PROC
cpv
Valori6
Estimated value CUR LOT
EUR
Estimated value CUR PROC
EUR
Estimated value LOT
130000.00
Estimated value PROC
130000.00
Total value
130000
Total value CUR
EUR
Căi de atac1
Review deadline description LOT
Жалба може да се подава в 10-дневен срок съгласно чл. 197, ал. 1, т. 4 от ЗОП. Жалбата се подава до КЗК, а на възложителя се предоставя копие от същата.
Date de contact publicate în TED
19
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
Финансирането на поръчката е със средства на „Столичен автотранспорт“ ЕАД. Плащанията по договора ще се извършват по банков път по банкова сметка на Изпълнителя, посочена в договора, в 30-дневен срок от датата на приемо-предавателния протокол за извършване на всяка доставка, подписан в 2 (два) екземпляра от представители на Възложителя и Изпълнителя лица и след представяне на оригинална Плащанията по договора ще бъдат извършвани в съответствие с чл. 182б и чл. 182в от ДОПК.
Несъвместими с предмета на поръчка - доставка на двигатели.
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Кандидатът или участникът е преустановил дейността си (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 253-260 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Съгласно проекта на договор и документацията за участие.
Най-ниската цена в настоящата поръчка съставлява предложеният от участниците общ сбор от единичните цени на всички видове двигатели и възможности който се оферират в ценовото предложение.
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 159а-159г от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 352-353е от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е в производство по несъстоятелност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 209-213 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 301-307 от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 172 или чл. 192а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Преди сключването на договора, участникът, определен за изпълнител, представя гаранция, която обезпечава изпълнението на договора, в размер на 3 % (три на сто) от стойността на договора без ДДС. В деня на освобождаване на гаранцията за изпъление на договора, Изпълнителят представя гаранция за обезпечаване на гаранционния срок, в размер на 1 % (един процент) от стойността на договора, в една от формите посочени в чл. 111, ал. 5 от ЗОП. Условията и сроковете на гаранцията за изпълнение/обезпечаване на гаранционния срок са определени в проекта на договор. Гаранцията за изпълнение/обезпечаване на гаранционния срок се представя в една от формите по избор, съгласно чл.111, ал. 5 от ЗОП.
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 114а - 114т от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП; по чл. 108а от Наказателния кодекс (изм. и доп., обн. ДВ, бр. 84 от 06.10.2023 г. – редакция в сила до 30.01.2026 г.) като престъпление, включено в обхвата на чл. 57, параграф 1 от Директива 2014/24/ЕС)
Съгласно законодателството на държавата, в която е установено, чуждестранно лице се намира в положение, подобно на: обявен в несъстоятелност; в производство по несъстоятелност; в процедура по ликвидация; сключено извънсъдебно споразумение с кредиторите; преустановена дейност (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
В системата
Налице е конфликт на интереси по смисъла на § 2, т. 21 от ДР на ЗОП, който не може да бъде отстранен (чл. 54, ал. 1, т. 7 от ЗОП)
Освен посочените в настоящото обявление основания по чл. 54, ал. 1 и чл. 55, ал. 1 от ЗОП, Възложителят отстранява от участие в обществената поръчка и: 1) всеки участник, за когото е налице някое от основанията по чл. 107 от ЗОП. 2) участник, който не удължи или не потвърди срока на валидност на офертата си (чл. 35а, ал. 3, изр. последно от ППЗОП); 3) свързани лица съгласно чл. 101, ал. 11 от ЗОП.
„Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Жалба може да се подава в 10-дневен срок съгласно чл. 197, ал. 1, т. 4 от ЗОП. Жалбата се подава до КЗК, а на възложителя се предоставя копие от същата.
За кандидата или участника е установено, че: - е представил документ с невярно съдържание, с който се доказва декларираната липса на основания за отстраняване или декларираното изпълнение на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП); - не е предоставил изискваща се информация, свързана с удостоверяване липсата на основания за отстраняване или изпълнението на критериите за подбор (чл. 54, ал. 1, т. 5 от ЗОП) Ако прилагате незадължително основание по чл. 55, ал. 1, т. 5 от ЗОП, моля добавете съответно описание.
Кандидатът или участникът има задължения за задължителни осигурителни вноски по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган, (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Комисия за защита на конкуренцията
Кандидатът или участникът е обявен в несъстоятелност по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е в процедура по ликвидация по смисъла на Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
Кандидатът или участникът е извършил нарушение по чл. 118, 128, 245 и 301-305 от Кодекса на труда, установено с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение, или аналогични нарушения, установени с акт на компетентен орган, съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен (чл. 54, ал. 1, т. 6 от ЗОП)
Налице e неравнопоставеност в случаите по чл. 44, ал. 5 от ЗОП ( чл. 54, ал. 1, т. 4 от ЗОП)
Кандидатът или участникът има задължения за данъци по смисъла на чл. 162, ал. 2, т. 1 от Данъчно-осигурителния процесуален кодекс и лихвите по тях към държавата или към общината по седалището на възложителя и на кандидата или участника, или аналогични задължения съгласно законодателството на държавата, в която кандидатът или участникът е установен, доказани с влязъл в сила акт на компетентен орган (чл. 54, ал. 1, т. 3 от ЗОП)
Обществената поръчка се възлага въз основа на икономически най-изгодната оферта, която се определя по критерия за възлагане „най-ниска цена” съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП.
Участникът общо за последните три години, считано от датата на подаване на офертата в настоящата процедура, трябва да е изпълнил минимум една дейност с предмет, идентичен или сходен с предмета на поръчката и минимален обем 2 агрегата. Под „предмет, идентичен или сходен с предмета на поръчката” се разбира доставка на двигатели за тежкотоварна техника. Деклариране: Съответствието с посоченото изискване се декларира в ЕЕДОП (част IV, буква Г) като се посочва необходимата информация, така че да е ясно, че посоченият критерий е покрит – брой и вид на доставените двигатели, от които да е видно, че минималното ниво на поставеното изискване е покрито. Може да се посочи публичен регистър, в който информацията е достъпна, ако има такъв. Доказване: Преди сключване на договор за обществена поръчка, възложителят изисква от участника, определен за изпълнител, Списък на доставките, които са идентични или сходни с предмета на поръчката, изпълнени за последните три години от датата на подаване на офертата, с посочване на стойностите, датите и получателите, заедно с документи, които доказват извършената доставка.
Кандидатът или участникът е сключил извънсъдебно споразумение с кредиторите си по смисъла на чл. 740 от Търговския закон (чл. 55, ал. 1, т. 1 от ЗОП)
СТОЛИЧЕН АВТОТРАНСПОРТ ЕАД
За кандидата или участника е налице някое от следните обстоятелства: осъден е с влязла в сила присъда за престъпления по чл. 194 – 208, чл. 213а – 217, чл. 219 – 252 и чл. 254а – 255а и чл. 256 - 260 НК (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП); извършил е нарушения по чл.61, ал.1, чл.62, ал.1 или 3, чл.63, ал.1 или 2, чл.228, ал.3 от Кодекса на труда и по чл.13, ал.1 от Закона за трудовата миграция и трудовата мобилност, установени с влязло в сила наказателно постановление или съдебно решение (чл.54, ал.1, т.6 от ЗОП); обстоятелство по чл. 3, т. 8 от Закона за икономическите и финансовите отношения с дружествата, регистрирани в юрисдикции с преференциален данъчен режим, контролираните от тях лица и техните действителни собственици; обстоятелства по чл. 91 от Закона за противодействие на корупцията сред лица, заемащи публични длъжности (ЗПКЛЗПД); с наложена санкция по чл. 83а, ал. 5, т. 1 от ЗАНН – временна забрана за участие в процедури за възлагане на обществени поръчки.
n-inc-just
01
urttb
allowed
00 ••• ••• 12
exg-crim-part
[telefon eliminat]
none
exg-mis-prep-confl
required
13[telefon eliminat]dbacc1c-1372-47b1-941c-7f3bee606e16
exg-sitn-other
supplies
price
89d01105-a531-4ee3-992c-89f7250f4537
14:00:00+03:00
cn-standard
pub-undert
158/2026
ORG-0001
ORG-0002
[telefon eliminat]
exg-natl-bre-nat-law
exg-crim-traffick
EUR
exg-sitn-as-susp
601815
17
exg-sitn-bankr
exg-crim-terror
BG411
BGR
epo-notice
http://www.sofiabus.bg
no-eu-funds
15:29:54+03:00
exg-pmt-bre-tax
0
32014L0025
slc-abil-ref-supply
1
2026-08-18+02:00
exg-mis-bre-soc-law
4
бул. Витоша № 18
true
Калоян Стаматов
exg-crim-fraud
ЦАИС ЕОП
non-restricted-document
no
[email eliminat]
https://app.eop.bg/buyer/2306
1[telefon eliminat]+03:00
eforms-sdk-1.13
Автобусно поделение „Земляне” – гр. София, ул. „Житница” № 21.
exg-sitn-insolvency
not-allowed
https://app.eop.bg/today/601815
exg-mis-misrepresent
ул. „Житница” № 21
LOT-0001
23:59:59+03:00
София
exg-sitn-liq-admin
BUL
[telefon eliminat]
exg-mis-bre-env-law
exg-mis-partic-confl
121683408
exg-pmt-bre-ssc
false
[telefon eliminat]+03:00
exg-crim-laund
exg-sitn-cred-arran
ул. "Житница" № 21
exg-mis-bre-lab-law
performance
2.3
http://www.cpc.bg
[email eliminat]
2026-08-17+03:00
exg-crim-corrpt
гр. София,
гр. София
open
Loturi TED
1
601815
„Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”
130.000,00 EUR
până la 17 sept. 2026, 22:59
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
34310000 — Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport
Durată: 1 YEAR
Detalii licitație
Descriere
Предметът на настоящата обществена поръчка е доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro. Изпълнителя трябва да подсигури опция за обратно изкупуване на дефектните агрегати, което намалява цената на новите, в случай че дефектиралите агрегати са годни за връщане. Посочените количества двигатели в Техническата спецификация са прогнозни и Възложителят си запазва правото да избере да поръча само един от предложените варианти за всяко едно от посочените шасита, както и да не поръча агрегатите с опция за обратно изкупуване, в случаите, когато дефектиралите агрегати не са годни за връщане или не са налични. Всички дейности, както и пълното описание на изискванията към тях, са подробно описани в Техническата спецификация (Приложение № 1), неразделна част от документацията по обществената поръчка.
Căutări relevante pentru 569754-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Кандидатът или участникът е осъден с влязла в сила присъда за престъпление по чл. 321 или чл. 321а от Наказателния кодекс (чл. 54, ал. 1, т. 1 от ЗОП) или за аналогично престъпление в друга държава членка или трета страна (чл. 54, ал. 1, т. 2 от ЗОП)
Exclusion grounds source PROC
epo-notice
Internal identifier PROC
601815
NL
1
Official language
BUL
Ojs number
158/2026
Place performance street PROC
ул. „Житница” № 21
Procurement relaunch PROC
false
Publication date
2026-08-18+02:00
Publication number
569754-2026
Selection criteria source
epo-notice
SUB_LG
BUL
Submission language
BUL
Title PROC
„Доставка на двигатели за автобуси Mercedes Intouro”