Rezultat publicatTED — Licitații europene72212110·587788-2026
Spania – Servicii de dezvoltare de software pentru puncte de vânzare (POS) – Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Anunțul 587788-2026 pentru Spania – Servicii de dezvoltare de software pentru puncte de vânzare (POS) – Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC. este publicat de Institut Valencià de Cultura și este încadrat la codul CPV 72212110.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Costes de infraestructura e implantación y costes gestión venta entradas .
Award criterion number LOT
52 | 48
Award criterion number weight LOT
poi-exa | poi-exa
Award criterion type LOT
price | quality
Contract conclusion date
2026-08-24+02:00
Contract identifier
2026/00000174N
Contract nature
services | services
Contract nature main LOT
services
Contract nature main PROC
services
Contract tender id
TEN-0001
Result LOT identifier
LOT-0000
Result value CUR NOTICE
EUR
Result value NOTICE
115294
Alte informații publicate29
Additional classification PROC
72416000 | 72510000
Additional classification type PROC
cpv | cpv
Competition termination PROC
false
Customization id
eforms-sdk-1.13
Description PROC
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Dispatch date
2026-08-25+02:00
Dispatch time
10:37:23+02:00
Internal identifier PROC
2026/00000174N
NL
1
Autoritate contractantă12
Authority main activity
education
Buyer city
Valencia
Buyer contact point
Institut Valencià de Cultura
Buyer country
ESP
Buyer country sub
ES523
Buyer email
[email eliminat]
Buyer identifier
40952820139042 | Q9655132J
Buyer legal type
body-pl-ra
Buyer name
Institut Valencià de Cultura
Buyer post code
46002
Loc de executare5
Place of performance
ES523 | ESP | ES523 | ESP
Place of performance country LOT
ESP
Place of performance country PROC
ESP
Place of performance subdiv LOT
ES523
Place of performance subdiv PROC
ES523
Câștigători și oferte12
Tender ranked res
false
Winner city
Calahorra
Winner country
ESP
Winner country sub
ES230
Winner decision date
2026-07-21+02:00
Winner email
[email eliminat]
Winner identifier
B26450932
Winner name
Manantial de Ideas S.L.
Winner owner nationality
ESP
Winner post code
26500
Organizații și puncte de contact27
Organisation city buyer
Valencia
Organisation city tenderer
Calahorra
Organisation contact point buyer
Institut Valencià de Cultura
Organisation country buyer
ESP
Organisation country sub buyer
ES523
Organisation country sub tenderer
ES230
Organisation country tenderer
ESP
Organisation email buyer
[email eliminat]
Organisation email tenderer
[email eliminat]
Loturi10
Additional classification LOT
72416000 | 72510000
Additional classification type LOT
cpv | cpv
Clean vehicles directive LOT
false
Description LOT
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Electronic auction LOT
false
Eu fund LOT
no-eu-funds
Gpa LOT
false
Identifier LOT
LOT-0000
Internal identifier LOT
2026/00000174N
Acord-cadru și sistem dinamic2
Dps usage LOT
none
Framework agreement LOT
none
Procedură și anunț10
Form type
result
Legal basis
32014L0024
Legal basis NOTICE
32014L0024
NOTICE identifier
5ac829c4-b6ff-4f8b-a2ce-a008644c16da
NOTICE subtype
29
NOTICE title
Spania – Servicii de dezvoltare de software pentru puncte de vânzare (POS) – Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Conforme el art. 50 LCSP el plazo para la presentación del Recurso Especial de Contratación será de 15 días hábiles.
Date de contact publicate în TED
8
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
Institut Valencià de Cultura
Costes de infraestructura e implantación y costes gestión venta entradas .
Conforme el art. 50 LCSP el plazo para la presentación del Recurso Especial de Contratación será de 15 días hábiles.
Manantial de Ideas S.L.
Tribunal Administrativo Central e Recursos Contractuales
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Memoria Técnica y Demostración Práctica.
2026-08-25+02:00
01
body-pl-ra
education
48
selec-w
Q9655132J
SPA
46002
[email eliminat]
TPO-0002
2026/00000174N
t-sme
[telefon eliminat]
poi-exa
none
72212110
72416000
TPO-[telefon eliminat]
t-oth-eea
price
t-esubm
52
ORG-0001
ORG-0002
EUR
72510000
CON-[telefon eliminat]
REF TEN-0001/LOT-0000
no-eu-funds
quality
0
32014L[telefon eliminat]
Madrid
can-standard
8
10:37:23+02:00
ES523
2026-08-26+02:00
195b160b-aa68-4d8c-a308-44b4774f4d41-01
no
B26450932
t-no-eea
29
España
TEN-0001
sme
eforms-sdk-1.13
RES-[telefon eliminat]+02:00
[telefon eliminat]
LOT-0000
[email eliminat]
ES230
141245b1-3640-43c9-b86c-b3850b11f6bb
TPA-0001
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:perfilContratante&idBp=6Foe7yvEd%2B0QK2TEfXGy%2BA%3D%3D
ESP
false
Calahorra
26500
5ac829c4-b6ff-4f8b-a2ce-a008644c16da
services
2026-08-24+02:00
Valencia/València
115294
164/2026
UBO-0001
tenders
ES300
2.3
Valencia
open
Loturi TED
1
2026/00000174N
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
72212110 — Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta
Rezultate și atribuiri TED
LOT-0000115.294,00 EUR
Câștigător: Manantial de Ideas S.L. · CUI B26450932
Contract 2026/00000174N24 aug. 20268 oferte primite
Detalii licitație
Descriere
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Căutări relevante pentru 587788-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.
Tribunal Administrativo Central e Recursos Contractuales
Touchpoint name revieworg LOT
Tribunal Administrativo Central e Recursos Contractuales
Touchpoint post code reviewinfo LOT
28020
Touchpoint post code revieworg LOT
28020
Title LOT
Contratación del Servicio de venta multicanal de entradas para las actividades culturales que se organicen en los diferentes espacios gestionados por el Institut Valencià de Cultura-IVC.