Anunțul 590403-2026 pentru Belgia – Servicii de reparare şi întreţinere – Onderhoud middenspanningscabines este publicat de Vlaamse Maatschappij voor Watervoorziening cvba (De Watergroep) și este încadrat la codul CPV 50000000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
Dispatch date
2026-08-25+02:00
Dispatch date esender
2026-08-25T00:00:00+02:00
Dispatch time
00:00:00+02:00
Autoritate contractantă13
Authority main activity
gen-pub
Buyer category
buyer-categories | buyer-categories
Buyer city
Schaarbeek
Buyer country
BEL
Buyer country sub
BE100
Buyer email
[email eliminat]
Buyer identifier
02 ••• ••• 67_5736
Buyer internet address
http://www.dewatergroep.be
Buyer legal type
cga
Buyer name
Vlaamse Maatschappij voor Watervoorziening cvba (De Watergroep)
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
Electronic auction LOT
false | false
Gpa LOT
false | true
Identifier LOT
LOT-0001 | LOT-0002
Internal identifier LOT
1 | 2
Acord-cadru și sistem dinamic2
Dps usage LOT
none | none
Framework agreement LOT
none | none
Termene și durate2
Duration period unit LOT
YEAR | YEAR
Duration period value LOT
2 | 2
Procedură și anunț12
Form type
result
Legal basis
32014L0025
Legal basis NOTICE
32014L0025
NOTICE identifier
e3896254-ef00-4b31-9942-27a8ebeaf9f5
NOTICE preferred publication date
2026-08-26T00:00:00+02:00
NOTICE subtype
30
NOTICE title
Belgia – Servicii de reparare şi întreţinere – Onderhoud middenspanningscabines
Vordering tot schorsing: Binnen de 15 dagen na kennisgeving Vordering tot vernietiging: binnen de 60 dagen na kennisgeving Andere beroepsmogelijkheden bestaan ook, zie Wet van 17 JUNI 2013, betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten, bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten en concessies
Date de contact publicate în TED
15
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
Raad Van State
20240058 - 1 - Onderhoud en herstelling van middenspanningscabines regio Oost + Midoost
Vlaamse Maatschappij voor Watervoorziening cvba (De Watergroep)
WELEC
20240058 - 2 - Onderhoud en herstelling van middenspanningscabines regio West + Midwest
JACOPS
Onderhoud middenspanningscabines
Vordering tot schorsing: Binnen de 15 dagen na kennisgeving Vordering tot vernietiging: binnen de 60 dagen na kennisgeving Andere beroepsmogelijkheden bestaan ook, zie Wet van 17 JUNI 2013, betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten, bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten en concessies
FOD Beleid en Ondersteuning
01
Brussel
Contract - 20240058 - perceel 2 - Jacops
[email eliminat]
e3896254-ef00-4b31-9942-27a8ebeaf9f5
none
BE100
Wetenschapsstraat 33
[telefon eliminat]
[email eliminat]
Westerlo
gen-pub
Jacops - perceel 2
8540
340668.01
http://www.dewatergroep.be
CON-0002
CON-0001
Nijverheidslaan 31
1
32014L0025
2
6
can-standard
5[telefon eliminat]+02:00 ••• ••• 67_5736
[telefon eliminat]
NLD
1000
TEN-0002
TEN-0001
sme
eforms-sdk-1.13
buyer-categories
RES-0002
RES-[telefon eliminat]
Ambachtenstraat 4
BEL
379147.9
services
WELEC-LOT-0001
Vooruitgangstraat 189
[email eliminat]
Contract - 20240058 - perceel 1 - Welec
BE213
Schaarbeek
[telefon eliminat]
cga
ted-esen
2026-08-25+02:00
selec-w
45315500
927101.28
neg-w-call
3322435a-7f56-40cd-8f84-939dcb63ca72
2000-01-01+01:00
ORG-0003
ORG-0004
ORG-0005
anyw-cou
ORG-0001
ORG-0002
EUR
[email eliminat]
1030
water
https://www.publicprocurement.be/bda?organisationIds=5736&includeOrganisationChildren=true
04 ••• ••• 34_47cf9bab-42db-44b5-b03a-e56393c295aa
https://bosa.belgium.be
true
20240058
165/2026
medium
2026-08-10+02:00
BE001
LOT-0001
LOT-0002
TPA-0001
TPA-[telefon eliminat]+02:00
00:00:00+02:00 ••• ••• 11
[email eliminat]
[telefon eliminat]
false
BE254
2260
01 ••• ••• 40
Simon Bolivarlaan 30, bus 1
04 ••• ••• 27_d75d6b25-b7c9-4f1a-b48c-f5f82571f2c1
tenders
not-known
Deerlijk
Loturi TED
2
1
20240058 - 1 - Onderhoud en herstelling van middenspanningscabines regio Oost + Midoost
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
50000000 — Servicii de reparare si intretinere
Durată: 2 YEAR
2
20240058 - 2 - Onderhoud en herstelling van middenspanningscabines regio West + Midwest
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
50000000 — Servicii de reparare si intretinere
Durată: 2 YEAR
Rezultate și atribuiri TED
LOT-0001927.101,28 EUR
Câștigător: WELEC · CUI 04 ••• ••• 34_47cf9bab-42db-44b5-b03a-e56393c295aa
De opdracht heeft tot voorwerp: het (gefaseerde) onderhoud van alle middenspanningscabines (circa 150 MS-cabines) binnen het verzorgingsgebied van De Watergroep, inclusief het uitvoeren van de noodzakelijke herstellingen. Ook kan gevraagd worden om een nieuwe risicoanalyse te laten uitvoeren of de cabine “administratief in orde te brengen”, conform o.a. de bepalingen in het AREI en Synergrid/het lastenboek van de lokale distributienetbeheerder (hierna: DNB).
Căutări relevante pentru 590403-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.