Anunțul PL-BZP-2026-BZP-00350153-01 pentru Dostawa i montaż mebli na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 ul. Romana Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków este publicat de Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 w Krakowie și este încadrat la codul CPV 39100000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350153 z dnia 2026-07-19
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż mebli na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 ul. Romana Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 9 w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 122636640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Prawocheńskiego 7
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-998
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [email eliminat]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zsp9krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e313741-0ba6-4b54-a2ab-6b775dc66587
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu
terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż mebli na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 ul. Romana Prawocheńskiego 7, 31-998 Kraków
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e313741-0ba6-4b54-a2ab-6b775dc66587
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00 ••• ••• 26.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00 ••• ••• 01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa i montaż mebli na potrzeby Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 ul. Romana Prawocheńskiego 7, 31-998
Kraków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii
Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy:
Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00302339
2026-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350153 z dnia 2026-07-19
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art.
275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSP-9/260/ZP.1/2025/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291200,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do siedziby Zamawiającego wraz z zapewnieniem gwarancji.
2. Szczegółowy wykaz mebli wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla danej części Zamówienia określa Załącznik
nr 2 do SWZ (OPZ), który będzie wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego na daną część
zamówienia.
3. Dostawa i montaż odbędzie się na koszt i ryzyko Wykonawcy, z uwzględnieniem wszystkich kosztów i opłat związanych z
taką dostawą i montażem, na warunkach wskazanych we wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39160000-1 - Meble szkolne
39161000-8 - Meble przedszkolne
39112000-0 - Krzesła
39111100-4 - Siedziska obrotowe
39121100-7 - Biurka
39121200-8 - Stoły
39130000-2 - Meble biurowe
4.5.5.) Wartość części: 273546,36 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli do siedziby Zamawiającego wraz z zapewnieniem gwarancji.
2. Szczegółowy wykaz mebli wchodzących w skład przedmiotu zamówienia dla danej części Zamówienia określa Załącznik
nr 2 do SWZ (OPZ), który będzie wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego na daną część
zamówienia.
3. Dostawa i montaż odbędzie się na koszt i ryzyko Wykonawcy, z uwzględnieniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44421700-4 - Kasety i schowki
4.5.5.) Wartość części: 17654,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
2026-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350153 z dnia 2026-07-19
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269357,70 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688375,66 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269357,70 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250013378
7.3.3) Ulica: ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-248
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269357,70 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
2026-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00350153 z dnia 2026-07-19
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15718,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 124478,56 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15718,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nowa Szkoła Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7250013378
7.3.3) Ulica: ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 90-248
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15718,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji dostawy w odniesieniu do każdej części zamówienia: maksymalnie 5 tygodni od dnia podpisania umowy
2026-07-19 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy
Detaliile extinse nu sunt disponibile pentru această licitație.
Căutări relevante pentru PL-BZP-2026-BZP-00350153-01
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.