Anunțul PL-BZP-2026-BZP-00354291-01 pentru Zakup sprzętu komputerowego este publicat de Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu și este încadrat la codul CPV 30213000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Zakup sprzętu komputerowego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932112482
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gliniana 20-22
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-525
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [email eliminat]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wroclaw.praca.gov.pl/
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna admnistracji samorządowej
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup sprzętu komputerowego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8caeff15-3ce7-4273-8709-0a98b1f4d6de
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00 ••• ••• 26.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00 ••• ••• 01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup sprzętu komputerowego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii
Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://pup- wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń
oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z
wykonawcami - adres strony internetowej: https://pup-wroclaw.logintrade.net/
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Wymagania techniczne, jakie musi
spełniać sprzęt Wykonawcy, aby mógł korzystać z platformy przetargowej:
1) dopuszczalne przeglądarki internetowe, co najmniej: Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera;
2) dostęp do sieci internet;
3) obsługa przez przeglądarkę protokołu XMLHttpRequest – Ajax;
4) włączona obsługa JavaScript;
5) zalecana szybkość łącza internetowego powyżej 500 KB/s;
6) zainstalowany Acrobat Reader;
7) zainstalowane środowisko uruchomieniowe Java - Java SE Runtime Environment 6 Update 24 lub nowszy.
4. Wymagania techniczne, które muszą spełniać urządzenia informatyczne w celu korzystania z platformy przetargowej opisane
zostały na stronie internetowej: https://pup-wroclaw.logintrade.net/reg,info,wymaganiatechniczne.html i https://pup-
wroclaw.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html
2. Korzystanie z platformy przetargowej jest bezpłatne.
3. Obsługę techniczną nad platformą przetargową świadczy firma Logintrade S. A.
4. W przypadku problemów technicznych proszę o kontakt pod numerem telefonu: 48 ••• ••• 34, e-mail:
[email eliminat]
5. Zamawiający rekomenduje na format danych przesyłanych plików: pdf.
6. Postępowanie, którego dotyczy niniejszy dokument oznaczone jest znakiem: ZP.OI.3213.2.2026.
7. Wykonawcy winni we wszelkich kontaktach z Zamawiającym powoływać się na wyżej podane oznaczenie sprawy.
8. Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z Wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji
elektronicznej, wskazanych w niniejszej SWZ.
9. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści SWZ. Wyjaśnienia będą udzielane z zachowaniem zasad
określonych w art. 284 ustawy Pzp:
1) Zamawiający zobowiązany jest udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później, niż na 2 dni przed upływem terminu składania
ofert, pod warunkiem, że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do Zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem
terminu składania ofert;
2) w przypadku, gdy wniosek o wyjaśnienie treści SWZ nie wpłynął w terminie, o którym mowa w pkt 1, Zamawiający nie ma
obowiązku udzielania wyjaśnień SWZ oraz obowiązku przedłużenia terminu składania ofert;
3) Zamawiający odpowiada na pytania umieszczając treść zapytań wraz z wyjaśnieniami na stronie internetowej prowadzonego
postępowania, na której została umieszczona SWZ (bez ujawniania źródła zapytania).
10. Wykonawca może złożyć wniosek o wyjaśnienie treści SWZ za pośrednictwem platformy przetargowej https://pup-
wroclaw.logintrade.net/ poprzez funkcjonalność umożliwiającą zadawanie pytań zgodnie z Instrukcją pn. Zadawanie pytań do
przetargu, dostępnej pod adresem https://pup-wroclaw.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html lub za pomocą poczty elektronicznej
na adres: [email eliminat].
11. Zaleca się, by Wykonawcy na bieżąco obserwowali stronę internetową prowadzonego postępowania https://pup-
wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html i stronę BIP Zamawiającego https:/ pup.wroclaw.ibip.pl/public/ ponieważ w
uzasadnionych przypadkach Zamawiający może przed upływem terminu składania ofert zmienić treść SWZ. Dokonaną zmianę SWZ
Zamawiający udostępnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania i na stronie BIP Zamawiającego.
12. Osobami uprawnionymi do kontaktów z Wykonawcami jest: Magdalena Abramczyk i Krzysztof Sołtysiak, e-mail:
[email eliminat].
13. Oświadczenia lub dokumenty przekazywane za pośrednictwem środka komunikacji elektronicznej przesyła się w formatach
danych określonych w przepisach wydanych na podstawie § 2 ust. 1 i 2 rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia z dnia
30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów
elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie .
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych
budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): 1. W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w
sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)
zwanego dalej RODO, Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu (PUP) niniejszym informuje, że:
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
1) Administratorem (A.)danych osobowych jest PUP z siedzibą 50-525 Wrocław, ul. Gliniana 20-22, w imieniu którego działa
Dyrektor PUP. Adres korespondencyjny: 50-525 Wrocław ul. Gliniana 20-22, kontakt telefoniczny: 71 7701 600, adres e-mail:
[email eliminat];
2) A. wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD); we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz
korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych można kontaktować się z IOD poprzez pocztę elektroniczną, którą należy
kierować na adres: [email eliminat] lub pisemnie na adres siedziby Urzędu;
3) dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 RODO lit. c (wypełnienie obowiązku prawnego), art. 6 ust. 1 RODO lit. b
(zawarcie i wykonanie umowy) oraz art. 6 ust. 1 lit. f (prawnie uzasadniony interes administratora – w ramach przetwarzania danych
pracowników i/lub przedstawicieli wykonawcy w celu prawidłowej realizacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz
realizacji umowy);
4) A. przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz późniejszej
realizacji zamówienia publicznego zgodnie z przepisami prawa z zakresu zamówień publicznych oraz finansów publicznych;
5) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jest wymogiem niezbędnym do wzięcia udziału w postępowaniu o udzielenie
zamówienia publicznego, a także zawarcia i realizacji umowy;
6) dane osobowe zawarte w dokumentacji przetargowej są przekazywane A. przez Wykonawcę ubiegającego się o udzielenie
zamówienia publicznego;
7) dane osobowe przetwarzane przez Administratora, podlegają zabezpieczeniom zapobiegającym nadużyciom lub niezgodnemu z
prawem dostępowi lub przekazywaniu;
8) dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas
trwania umowy przekracza 5 lat, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy; jeżeli w powyższych okresach, zostanie
wytoczone powództwo lub zostanie wszczęte postępowanie, w którym przetwarzane dane osobowe stanowią dowód, okres
przetwarzania, przedłuża się do czasu prawomocnego zakończenia tego postępowania;
9) zgodnie z RODO osobie, której dane dotyczą przysługują następujące uprawnienia: prawo dostępu do treści danych osobowych
(art. 15), prawo do sprostowania danych osobowych (art. 16), prawo do usunięcia danych (art. 17), prawo do ograniczenia
przetwarzania danych osobowych (art. 18) oraz prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych (art. 21). Uprawnienia
wynikające z art. 17-21 mogą być ograniczone w sytuacjach kiedy A. jest prawnie zobowiązany do przetwarzania danych w celu
realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa;
10) dane przetwarzane przez Administratora mogą być udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa
oraz podmiotom realizującym usługi dla PUP, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym o
realizacji ich zadań, a także podmiotom, którym w oparciu o przepisy ustawy Pzp zostanie udostępniona dokumentacja
postępowania. W zakresie stanowiącym informację publiczną dane będą ujawniane każdemu zainteresowanemu taką informacją lub
publikowane w BIP Urzędu;
11) dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu;
12) zgodnie z RODO oraz ustawą o ochronie danych osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych narusza
przepisy RODO, przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.OI.3213.2.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.5.) Wartość zamówienia: 241291,80 PLN
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak
4.1.9.) Liczba części: 2
4.1.10.) Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
Część 1
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 30 szt. komputerów stacjonarnych na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy we
Wrocławiu.
2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: siedziba Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20 – 22.
3. Komputery mają być fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i nie noszą śladów użytkowania.
4. Na dostarczone komputery Wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznej gwarancji.
4.2.5.) Wartość części: 93549,10 PLN
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
4.2.6.) Główny kod CPV: 30213000-5 - Komputery osobiste
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty
budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej na każde zadanie Zamawiający będzie się kierował
następującymi dwoma kryteriami i ich wagami:
1. Cena (C) 60 pkt
2. Termin dostawy (T) 40 pkt
2. Kryterium nr 1: Cena (C), waga = 60 pkt
Oferta o najniższej cenie w ramach danego zadania otrzyma 60 punktów. Pozostałe oferty zdobędą odpowiednią liczbę punktów
wyliczoną według poniższego wzoru:
C =Cn/Cb x W
gdzie:
C - liczba punktów przyznana danej ofercie w kryterium „Cena”
Cn - najniższa cena ofertowa
Cb – cena badanej oferty
W - waga = 60 pkt
Maksymalna liczba punktów jaką może uzyskać Wykonawca w tym kryterium to 60 pkt.
3. Kryterium nr 2: Termin dostawy (T), waga = 40 pkt
Oferta z zaoferowanym terminem dostawy do 10 dni kalendarzowych w danym zadaniu otrzyma 40 punktów. Pozostałe oferty
zdobędą odpowiednią liczbę punktów według poniższej tabeli:
1. do 10 dni 40 pkt
2. od 11 do 20 dni 30 pkt
3. od 21 do 30 dni 20 pkt
4. od 31 do 40 dni 10 pkt
Termin dostawy należy rozumieć jako liczbę dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zawarcia umowy do dnia
dostarczenia kompletnego przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego
1) W przypadku braku wskazania przez Wykonawcę terminu dostawy Zamawiający przyjmie, że Wykonawca oferuje maksymalny
dopuszczalny termin dostawy, tj. 40 dni, i przyzna 10 punktów.
2) Maksymalny dopuszczalny termin dostawy wynosi 40 dni.
3) W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje termin dostawy powyżej 40 dni oferta jego zostanie odrzucona jako niespełniająca
wymagań Zamawiającego.
4) Maksymalna liczba punktów jaką może uzyskać Wykonawca w tym kryterium to 40 pkt.
5) Zaoferowanie terminu krótszego niż 10 dni nie powoduje przyznania dodatkowych punktów.
6) Termin dostawy należy rozumieć jako liczbę dni kalendarzowych od dnia następującego po dniu zawarcia umowy do dnia
dostarczenia przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego.
4. Suma punktów (S)
Całkowita liczba punktów uzyskanych przez ofertę w danym zadaniu zostanie obliczona jako suma punktów otrzymanych w każdym
kryterium według wzoru:
S=C+T
gdzie:
S – całkowita liczba punktów badanej oferty
C – liczba punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena”
T – liczba punktów przyznana ofercie w kryterium „Termin dostawy”
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy,
oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek
kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
Część 2
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 15 szt urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy we
Wrocławiu.
2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: siedziba Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20 – 22.
3. Urządzenia mają być fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i nienoszące śladów użytkowania.
4. Na dostarczone urządzenia wielofunkcyjne Wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznej gwarancji.
5. W okresie gwarancji Wykonawca będzie wykonywał raz na kwartał przeglądy i konserwacje urządzeń wielofunkcyjnych.
Zakres przeglądów i konserwacji urządzeń wielofunkcyjnych Zamawiający określił w dziale IV niniejszego Załącznika.
4.2.5.) Wartość części: 147742,70 PLN
4.2.6.) Główny kod CPV: 30121200-5 - Urządzenia fotokopiujące
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty
budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert:
4.3.1.) Sposób oceny ofert: 1. Przy wyborze oferty najkorzystniejszej na każde zadanie Zamawiający będzie się kierował
następującymi dwoma kryteriami i ich wagami:
1. Cena (C) 60 pkt
2. Termin dostawy (T) 40 pkt
2. Kryterium nr 1: Cena (C), waga = 60 pkt
Oferta o najniższej cenie w ramach danego zadania otrzyma 60 punktów. Pozostałe oferty zdobędą odpowiednią liczbę punktów
wyliczoną według poniższego wzoru:
C =Cn/Cb x W
gdzie:
C - liczba punktów przyznana danej ofercie w kryterium „Cena”
Cn - najniższa cena ofertowa
Cb – cena badanej oferty
W - waga = 60 pkt
Maksymalna liczba punktów jaką może uzyskać Wykonawca w tym kryterium to 60 pkt.
3. Kryterium nr 2: Termin dostawy (T), waga = 40 pkt
Oferta z zaoferowanym terminem dostawy do 10 dni kalendarzowych w danym zadaniu otrzyma 40 punktów. Pozostałe oferty
zdobędą odpowiednią liczbę punktów według poniższej tabeli:
1. do 10 dni 40 pkt
2. od 11 do 20 dni 30 pkt
3. od 21 do 30 dni 20 pkt
4. od 31 do 40 dni 10 pkt
Termin dostawy należy rozumieć jako liczbę dni kalendarzowych liczonych od dnia następującego po dniu zawarcia umowy do dnia
dostarczenia kompletnego przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego
1) W przypadku braku wskazania przez Wykonawcę terminu dostawy Zamawiający przyjmie, że Wykonawca oferuje maksymalny
dopuszczalny termin dostawy, tj. 40 dni, i przyzna 10 punktów.
2) Maksymalny dopuszczalny termin dostawy wynosi 40 dni.
3) W przypadku, gdy Wykonawca zaproponuje termin dostawy powyżej 40 dni oferta jego zostanie odrzucona jako niespełniająca
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
wymagań Zamawiającego.
4) Maksymalna liczba punktów jaką może uzyskać Wykonawca w tym kryterium to 40 pkt.
5) Zaoferowanie terminu krótszego niż 10 dni nie powoduje przyznania dodatkowych punktów.
6) Termin dostawy należy rozumieć jako liczbę dni kalendarzowych od dnia następującego po dniu zawarcia umowy do dnia
dostarczenia przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego.
4. Suma punktów (S)
Całkowita liczba punktów uzyskanych przez ofertę w danym zadaniu zostanie obliczona jako suma punktów otrzymanych w każdym
kryterium według wzoru:
S=C+T
gdzie:
S – całkowita liczba punktów badanej oferty
C – liczba punktów przyznana ofercie w kryterium „Cena”
T – liczba punktów przyznana ofercie w kryterium „Termin dostawy”
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium: serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy,
oraz okresu realizacji.
4.3.5.) Nazwa kryterium: Termin dostawy
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek
kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu
określone w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie
spełnienia tego warunku;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów –
Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego warunku;
c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełnienia tego
warunku;
d) zdolności technicznej lub zawodowej – Zamawiający stawia szczegółowe wymagania w zakresie spełnienia tego warunku
tj.
- Wykonawca spełnia ww. warunek jeśli posiada doświadczenie tj. wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem
terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub wykonuje w sposób
należyty minimum 2 dostawy: sprzętu komputerowego obejmującego komputery lub urządzenia wielofunkcyjne o wartości
co najmniej 100 000,00 zł brutto każda.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: oświadczenie Wykonawcy
potwierdzające aktualności informacji zawartych w oświadczeniu wstępnym, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie
podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 i 109 ust. 1 pkt 4 ustawy
Pzp i rozporządzenia (UE) 2022/576 (na wzorze Załącznik nr 7 do SWZ)
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: a)
2026-07-21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00354291 z dnia 2026-07-21
wykaz dostaw wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich
trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, zgodnie z wymogami zawartymi w dziale XI ust. 1 pkt
2 lit. d SWZ wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których dostawy sprzętu
komputerowego zostały wykonane lub są wykonywane wg wzoru określonego w Załączniku nr 4 do SWZ wraz z dowodami
określającymi, czy te dostawy zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami, o których mowa powyżej, są:
i. referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego dostawy zostały wykonane należycie lub są
wykonywane, z tym że w odniesieniu do nadal wykonywanych dostaw referencje bądź inne dokumenty potwierdzające należyte
wykonywanie dostawy powinno być wydane nie wcześniej niż na 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert, lub
ii. oświadczenie Wykonawcy – jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać
dokumentów, o których mowa w ppkt wyżej.
b) oświadczenie, o którym mowa w art. 118 ust. 3 ustawy Pzp w przypadku oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby do
oddania Wykonawcy do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji zamówienia (w przypadku Wykonawcy, który polega
na zdolnościach lub sytuacji podmiotu udostępniającego zasoby) wg wzoru określonego w Załączniku nr 5 do SWZ);
c) oświadczenia, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia, tj. oświadczenie, z którego wynika, jaki zakres przedmiotu zamówienia wykonują poszczególni Wykonawcy (na wzorze
Załącznik nr 6 do SWZ);
d) pełnomocnictwo (w przypadku, gdy oferta jest podpisana przez Pełnomocnika).
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
1) Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia zgodnie z art. 58 ustawy Pzp;
2) przepisy dotyczące Wykonawcy stosuje się odpowiednio do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia publicznego; w takim przypadku Wykonawcy ustanawiają Pełnomocnika do reprezentowania ich w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie
zamówienia publicznego;
3) W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego:
a) oświadczenie na wzorze - Załącznik nr 3 do SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie
zamówienia;
b) w odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia kwalifikacji zawodowych, doświadczenia lub uprawnień do
prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie
zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z Wykonawców, którzy wykonują usługi, do realizacji których te zdolności
lub uprawnienia są wymagane; w takim przypadku Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają
do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonują poszczególni Wykonawcy (wg wzoru określonego w
Załączniku nr 6 do SWZ) (jeśli dotyczy).
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na
sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją
zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-05 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: za pośrednictwem platformy przetargowej zamieszczonej pod adresem: https://pup-
wroclaw.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-05 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-09 ••• ••• 21 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Detalii licitație
Descriere
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 30 szt. komputerów stacjonarnych na potrzeby Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu. 2. Miejsce dostawy przedmiotu zamówienia: siedziba Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu przy ul. Glinianej 20 – 22. 3. Komputery mają być fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane i nie noszą śladów użytkowania. 4. Na dostarczone komputery Wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznej gwarancji.
Căutări relevante pentru PL-BZP-2026-BZP-00354291-01
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.