Anunțul PL-BZP-2026-BZP-00408330-01 pentru Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie este publicat de Dom Pomocy Społecznej w Dębnie și este încadrat la codul CPV 09135100.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Dębnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00 ••• ••• 15) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dębno 27
1.5.2.) Miejscowość: Dębno
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-310
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.7.) Numer telefonu: 672861820
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [email eliminat]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dps-debno.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Świadczenie pomocy społecznej dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f0196c66-63d6-4ce6-9b33-8412521bdd67
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00 ••• ••• 26.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00 ••• ••• 01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa oleju opałowego
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii
Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689
3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń
oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z
wykonawcami - adres strony internetowej: Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za
pośrednictwem platformazakupowa.pl pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zalecenia:
1) Formaty plików wykorzystywanych przez wykonawców powinny być zgodne z „OBWIESZCZENIEM PREZESA RADY
MINISTRÓW z dnia 21 maja 2024 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych
i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych”;
2) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie formatów: .pdf .doc . docx. xls .xlsx. jpg (.jpeg) ze szczególnym wskazaniem na .pdf;
3) W celu ewentualnej kompresji danych Zamawiający rekomenduje wykorzystanie jednego z formatów: .zip .7Z ;
4) Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty
złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie.
5) Ze względu na niskie ryzyko naruszenia integralności pliku oraz łatwiejszą weryfikację podpisu, zamawiający zaleca, w miarę
możliwości, przekonwertowanie plików składających się na ofertę na format .pdf i opatrzenie ich podpisem kwalifikowanym PAdES.
6) Pliki w innych formatach niż PDF zaleca się opatrzyć zewnętrznym podpisem XAdES. Wykonawca powinien pamiętać, aby plik z
podpisem przekazywać łącznie z dokumentem podpisywanym.
7) Zamawiający zaleca, aby w przypadku podpisywania pliku przez kilka osób, stosować format PAdES oraz podpisy tego samego
rodzaju. Podpisywanie różnymi rodzajami podpisów np. osobistym i kwalifikowanym może doprowadzić do problemów w weryfikacji
plików.
8) Zamawiający zaleca, aby Wykonawca z odpowiednim wyprzedzeniem przetestował możliwość prawidłowego wykorzystania
wybranej metody podpisania plików oferty i zweryfikował podpis przed złożeniem oferty.
9) Zaleca się, aby komunikacja z wykonawcami odbywała się tylko poprzez platformazakupowa.pl za pośrednictwem formularza
“Wyślij wiadomość do zamawiającego”, nie za pośrednictwem skrzynki email.
10) Adres e-mail podany przez wykonawcę w formularzu elektronicznym podczas składania oferty na platformazakupowa.pl
powinien być tożsamy z adresem e-mail podanym w dołączanej dokumentacji (np. w formularzu ofertowym).
11) Ofertę należy przygotować z należytą starannością dla podmiotu ubiegającego się o udzielenie zamówienia publicznego i
zachowaniem odpowiedniego odstępu czasu do zakończenia przyjmowania ofert/wniosków. Sugerujemy złożenie oferty na 24
godziny przed terminem składania ofert/wniosków.
12) Podczas podpisywania plików zaleca się stosowanie algorytmu skrótu SHA2 zamiast SHA1.
13) Jeśli Wykonawca pakuje dokumenty np. w plik ZIP zalecamy wcześniejsze podpisanie każdego ze skompresowanych plików.
14) Zamawiający rekomenduje wykorzystanie podpisu z kwalifikowanym znacznikiem czasu.
15) Zamawiający zaleca aby nie wprowadzać jakichkolwiek zmian w plikach po podpisaniu ich podpisem elektronicznym lub
podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, w tym szczególnie nie łączyć podpisanych wcześniej plików pdf do jednego pliku pdf.
Może to skutkować naruszeniem integralności plików co równoważne będzie z koniecznością odrzucenia oferty w postępowaniu.
Maksymalny rozmiar jednego pliku przesyłanego przy komunikacji poprzez przycisk „Wyślij wiadomość do zamawiającego” to 500
MB.
Maksymalna ilość plików przesyłanych przy komunikacji w formularzu „Wyślij wiadomość do zamawiającego” to 10 szt. na raz, przy
czym możliwe jest ponowne kliknięcie ikony załączników i dodanie kolejnych plików.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych
budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 oraz - w przypadku pozyskania danych z innych źródeł - art. 14
ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dom Pomocy Społecznej w Dębnie, Dębno 27, 89-310 Łobżenica, e-mail:
[email eliminat], tel. 67 286-18-20, adres do e-Doręczeń: AE:PL-18023-79750-CBIAE-26. W imieniu Administratora działa
Dyrektor Domu.
2. Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się pod adresem e-mail: [email eliminat] lub listownie na adres Administratora.
3. Cele i podstawy prawne przetwarzania
Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia postępowania o udzielenie
zamówienia publicznego, wyboru wykonawcy, zawarcia i realizacji umowy oraz wykonania obowiązków dokumentacyjnych,
kontrolnych, sprawozdawczych i archiwalnych wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych oraz innych właściwych
przepisów.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
4. Źródło i zakres danych
Dane mogą zostać pozyskane bezpośrednio od Pani/Pana albo od wykonawcy, podwykonawcy lub innego podmiotu, który Pani/Pan
reprezentuje lub z którym współpracuje, a także z publicznie dostępnych rejestrów. Zakres danych może obejmować w
szczególności dane identyfikacyjne, kontaktowe, informacje o stanowisku lub funkcji, kwalifikacjach, doświadczeniu, uprawnieniach,
podstawach reprezentacji oraz inne dane wymagane dokumentacją postępowania.
5. Odbiorcy danych
Dane mogą zostać udostępnione osobom i podmiotom, którym przysługuje dostęp do dokumentacji postępowania na podstawie
ustawy Prawo zamówień publicznych, organom kontrolnym i innym podmiotom uprawnionym na podstawie prawa, operatorowi
platformy zakupowej, operatorom pocztowym oraz podmiotom świadczącym usługi informatyczne, prawne i archiwizacyjne. Po
zawarciu umowy dane mogą zostać ujawnione w Centralnym Rejestrze Umów Jednostek Sektora Finansów Publicznych, jeżeli
obowiązek taki wynika z przepisów prawa.
6. Okres przechowywania danych
Dokumentacja postępowania będzie przechowywana przez okres co najmniej 4 lat od dnia zakończenia postępowania, a jeżeli okres
obowiązywania umowy przekracza 4 lata - przez cały okres obowiązywania umowy. Dane mogą być przechowywane dłużej, jeżeli
wynika to z przepisów szczególnych, warunków finansowania, obowiązującego w DPS jednolitego rzeczowego wykazu akt lub
zasad archiwizacji.
7. Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania - z uwzględnieniem ograniczeń
wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych i RODO - a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych
Osobowych. Prawo do usunięcia danych, przenoszenia danych i wniesienia sprzeciwu nie przysługuje w zakresie, w jakim
przetwarzanie jest niezbędne do wykonania obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze.
8. Obowiązek podania danych
Podanie danych wymaganych przepisami prawa i dokumentacją postępowania jest obowiązkowe lub niezbędne do udziału w
postępowaniu, oceny oferty, zawarcia lub realizacji umowy. Niepodanie wymaganych danych może uniemożliwić udział w
postępowaniu albo wykonanie określonych czynności.
9. Przekazywanie danych do państw trzecich
Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych, chyba że korzystanie z platformy
zakupowej lub innej usługi powoduje taki transfer; w takim przypadku informacja o zasadach transferu zostanie przekazana zgodnie
z RODO.
10. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji
Dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: DPS.VII.322.1.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 76m3 lekkiego oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie.
Olej powinien spełniać wymagania polskiej normy PN-C-96024 oraz Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016
r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których
będą stosowane ciężkie oleje opałowe. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne do powyższych norm.
Zamawiający wymaga, by olej posiadał co najmniej niżej wymienione parametry:
- wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg
- zawartość siarki ≤ 0,1 % (m/m)
- zawartość wody max. 200mg/kg
- gęstość w temperaturze 150C max. 0,860kg/m3
- temperatura zapłonu min. 560C
- lepkość kinematyczna w temperaturze 200C max. 6,00 mm2/s
- skład frakcyjny:
- do temperatury 2500C destyluje max. 65% (V/V)
- do temperatury 3500C destyluje min. 85% (V/V)
- temperatura płynięcia max. minus 200C
- zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24mg/kg
- pozostałość po spopieleniu max 0,01% (m/m)
- pozostałość po koksowaniu (z 10% pozostałości destylacyjnej) max. 0,3% (m/m)
Na spełnienie powyższych wymagań Wykonawca do oferty dołączy świadectwo jakości oferowanego oleju.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
Liczba dostaw: od 5 do 7 w ciągu trwania umowy.
Miejsce dostaw: Dom Pomocy Społecznej w Dębnie, Dębno 27, 89-310 Łobżenica.
4.2.6.) Główny kod CPV: 09 ••• ••• 05 - Olej opałowy
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty
budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny i kosztu
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 5
Kryterium 2
4.3.5.) Nazwa kryterium: Koszt
4.3.6.) Waga: 95
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek
kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki
dotyczące:
a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie;
b) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że posiada ważną koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w
zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki;
c) sytuacji ekonomicznej i finansowej: Zamawiający nie stawia warunków w tym zakresie;
d) zdolności technicznej lub zawodowej
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w ciągu ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres
działalności jest krótszy- w tym okresie należycie wykonał dwie dostawy oleju opałowego o łącznej wartości minimum 300
000 zł.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Załącznik nr 2 do SWZ -
Oświadczenie wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca może
również złożyć certyfikat wykonawcy zamówień publicznych.
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: 1.
Ważna koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie obrotu paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu
Regulacji Energetyki;
2. Wykaz dostaw oleju opałowego w ciągu ostatnich trzech lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, o
łącznej wartości min. 300000 zł.
Wykonawca może również posłużyć się certyfikatem wykonawcy zamówień publicznych.
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
Świadectwo jakości oferowanego oleju opałowego.
5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku wykonawcy ustanawiają
pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i
zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty.
W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oświadczenie, o którym mowa w pkt. 8.1
SWZ składa każdy z wykonawców.
Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, w tym wspólnicy spółki cywilnej, dołączają do oferty
oświadczenie, z którego wynika, który zakres zamówienia wykonują poszczególni wykonawcy.
Jeżeli zostanie wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia Zamawiający przed
zawarciem umowy zażąda kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na
sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na
podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy.
2. Zamawiający przewiduje możliwość dokonywania zmian postanowień zawartej umowy, także w stosunku do treści oferty,
na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, w następujących okolicznościach:
1) zmiany nazw, siedziby stron umowy, numerów kont bankowych,
2) zmiany osób przedstawicieli Zamawiającego,
3) w razie konieczności podjęcia działań zmierzających do ograniczenia skutków zdarzenia losowego wywołanego przez
czynniki zewnętrzne, którego nie można było przewidzieć,
4) działania siły wyższej,
5) zmiany wynagrodzenia umownego w przypadku zmiany przez władzę ustawodawczą określonej w umowie stawki
podatku od towarów i usług VAT w trakcie realizacji niniejszej Umowy. Podatek VAT będzie naliczany w wartościach
wynikających z przepisów obowiązujących w dniu wystawienia faktury.
6) zmiany w postaci zwiększenia limitu określonego w paragrafie 8 ust. 1 o maksymalnie 20% - zwiększenia wynagrodzenia
umownego brutto w przypadku, gdy cena jednostkowa za 1 m3 oleju opałowego podana w formularzu ofertowym przez
Wykonawcę wzrośnie o minimum 10 %. Zmiana ta musi zostać poprzedzona wnioskiem jednej ze stron i wymaga formy
aneksu.
3. Zmiana umowy może nastąpić w przypadku wystąpienia co najmniej jednej z okoliczności określonych w art. 455 ust. 1 i
ust. 2 ustawy Prawo zamówień publicznych.
4. Warunkiem wprowadzenia zmiany umowy jest złożenie przez Wykonawcę lub Zamawiającego pisemnego wniosku o
dokonanie takiej zmiany zawierającej szczegółowe uzasadnienie.
5. W związku z planowanym zawarciem umowy na okres dłuższy niż 6 miesięcy zgodnie z art. 439 ustawy Pzp Zamawiający
wskazuje, że zmiana cen paliw u producenta każdorazowo ma wpływ na cenę konkretnej zrealizowanej dostawy. W związku
ze specyfikacją zmian cen na rynku paliw waloryzacja umowy następuje przy każdej zrealizowanej jednostkowej dostawie.
W związku z powyższym do umowy nie mają zastosowania inne mechanizmy waloryzacyjne.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją
zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-04 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1364689
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-04 09:15
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-03
SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE
Kryterium oceny ofert:
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26
5 % cena
95 % upust
2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy
Detalii licitație
Descriere
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 76m3 lekkiego oleju opałowego dla Domu Pomocy Społecznej w Dębnie. Olej powinien spełniać wymagania polskiej normy PN-C-96024 oraz Rozporządzenia Ministra Energii z dnia 1 grudnia 2016 r. w sprawie wymagań jakościowych dotyczących zawartości siarki dla olejów oraz rodzajów instalacji i warunków, w których będą stosowane ciężkie oleje opałowe. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne do powyższych norm. Zamawiający wymaga, by olej posiadał co najmniej niżej wymienione parametry: - wartość opałowa min. 42,6 MJ/kg - zawartość siarki ≤ 0,1 % (m/m) - zawartość wody max. 200mg/kg - gęstość w temperaturze 150C max. 0,860kg/m3 - temperatura zapłonu min. 560C - lepkość kinematyczna w temperaturze 200C max. 6,00 mm2/s - skład frakcyjny: - do temperatury 2500C destyluje max. 65% (V/V) - do temperatury 3500C destyluje min. 85% (V/V) - temperatura płynięcia max. minus 200C - zawartość zanieczyszczeń stałych max. 24mg/kg - pozostałość po spopieleniu max 0,01% (m/m) - pozostałość po koksowaniu (z 10% pozostałości destylacyjnej) max. 0,3% (m/m) Na spełnienie powyższych wymagań Wykonawca do oferty dołączy świadectwo jakości oferowanego oleju. 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408330 z dnia 2026-08-26 Liczba dostaw: od 5 do 7 w ciągu trwania umowy. Miejsce dostaw: Dom Pomocy Społecznej w Dębnie, Dębno 27, 89-310 Łobżenica.
Căutări relevante pentru PL-BZP-2026-BZP-00408330-01
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.