Anunțul PL-BZP-2026-BZP-00414056-01 pentru „Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej” este publicat de BIURO RZECZNIKA PRAW PACJENTA și este încadrat la codul CPV 73220000.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414056 z dnia 2026-08-31
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: BIURO RZECZNIKA PRAW PACJENTA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01 ••• ••• 15) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-231
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: [email eliminat]
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gov.pl/rpp
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ebf22cc5-c0ac-4cd9-afb6-faecbdcc687c
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ
administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ebf22cc5-c0ac-4cd9-afb6-faecbdcc687c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00 ••• ••• 26.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00 ••• ••• 07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługa opracowania standardów przestrzegania praw pacjentów dla Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej i
rehabilitacji leczniczej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii
Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS 2021 – 2027, w ramach programu Fundusze
2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414056 z dnia 2026-08-31
Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.15 Skuteczny i odporny system ochrony zdrowia
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy:
Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00398738
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art.
275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RzPP-DOA-WAD.261.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej” w ramach projektu „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w
systemie ochrony zdrowia”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS 2021 – 2027 w
ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.15 Skuteczny i odporny system
ochrony zdrowia. Realizacja projektu odbywa się na mocy porozumienia nr FERS.04.15-IP.07 0005.24/3858/2025/134.
Część I - Usługa ekspercka w zakresie rehabilitacji leczniczej
Świadczenie usługi eksperckiej polegającej na przygotowaniu samodzielnego wkładu merytorycznego do Standardów w
zakresie przestrzegania praw pacjenta podczas udzielania świadczeń rehabilitacji leczniczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79970000-4 - Usługi publikacji
4.5.5.) Wartość części: 72165,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej” w ramach projektu „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w
systemie ochrony zdrowia”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS 2021 – 2027 w
ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.15 Skuteczny i odporny system
ochrony zdrowia. Realizacja projektu odbywa się na mocy porozumienia nr FERS.04.15-IP.07 0005.24/3858/2025/134.
Część II - Usługa ekspercka w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej
Świadczenie usługi eksperckiej polegającej na przygotowaniu samodzielnego wkładu merytorycznego do Standardów w
zakresie przestrzegania praw pacjenta podczas udzielania świadczeń w ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS).
4.5.3.) Główny kod CPV: 73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79970000-4 - Usługi publikacji
4.5.5.) Wartość części: 72165,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej” w ramach projektu „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w
systemie ochrony zdrowia”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS 2021 – 2027 w
ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.15 Skuteczny i odporny system
ochrony zdrowia. Realizacja projektu odbywa się na mocy porozumienia nr FERS.04.15-IP.07 0005.24/3858/2025/134.
Część III - Usługa ekspercka w zakresie perspektywy organizacji pacjenckich
Świadczenie usługi eksperckiej polegającej na przygotowaniu samodzielnego wkładu merytorycznego zapewniającego
uwzględnienie perspektywy pacjenta i środowisk organizacji pacjenckich w Standardach.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414056 z dnia 2026-08-31
4.5.3.) Główny kod CPV: 73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79970000-4 - Usługi publikacji
4.5.5.) Wartość części: 72165,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Usługa ekspercka w zakresie opracowania Standardów przestrzegania praw pacjenta w Ambulatoryjnej Opiece
Specjalistycznej i Rehabilitacji Leczniczej” w ramach projektu „Bezpieczny pacjent – działania na rzecz praw pacjenta w
systemie ochrony zdrowia”. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS 2021 – 2027 w
ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, Działanie 04.15 Skuteczny i odporny system
ochrony zdrowia. Realizacja projektu odbywa się na mocy porozumienia nr FERS.04.15-IP.07 0005.24/3858/2025/134.
Część IV - Usługa ekspercka w zakresie potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami
Świadczenie usługi eksperckiej polegającej na przygotowaniu samodzielnego wkładu merytorycznego do Standardów w
zakresie uwzględniania potrzeb osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób z niepełnosprawnościami, podczas
udzielania świadczeń zdrowotnych w AOS i rehabilitacji leczniczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 73220000-0 - Usługi doradcze w zakresie rozwoju
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
79970000-4 - Usługi publikacji
4.5.5.) Wartość części: 72165,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnia części: 1, 2, 3 i 4 postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z 11 września
2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), gdyż nie złożono żadnej oferty.W wyznaczonym przez
Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 10:00, w przedmiotowym postępowaniu nie
wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, spełniona została przesłanka określona w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, co
obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnia części: 1, 2, 3 i 4 postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z 11 września
2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), gdyż nie złożono żadnej oferty.W wyznaczonym przez
Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 10:00, w przedmiotowym postępowaniu nie
wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, spełniona została przesłanka określona w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, co
obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi
Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414056 z dnia 2026-08-31
postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnia części: 1, 2, 3 i 4 postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z 11 września
2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), gdyż nie złożono żadnej oferty.W wyznaczonym przez
Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 10:00, w przedmiotowym postępowaniu nie
wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, spełniona została przesłanka określona w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, co
obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć
postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnia części: 1, 2, 3 i 4 postępowania na podstawie art. 255 pkt 1) ustawy z 11 września
2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793), gdyż nie złożono żadnej oferty.W wyznaczonym przez
Zamawiającego terminie składania ofert, tj. do dnia 28.08.2026 r. do godz. 10:00, w przedmiotowym postępowaniu nie
wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym, spełniona została przesłanka określona w art. 255 pkt 1) ustawy Pzp, co
obliguje Zamawiającego do unieważnienia postępowania.
2026-08-31 Biuletyn Zamówień Publicznych Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi
Detaliile extinse nu sunt disponibile pentru această licitație.
Căutări relevante pentru PL-BZP-2026-BZP-00414056-01
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.