Anunțul SCN1158336 pentru Furnizare Energie Electrica - Aeroportul International George Enescu Bacau este publicat de RO 4278841 - Regia Autonoma Aeroportul International George Enescu Bacau și este încadrat la codul CPV 09310000-5 – Electricitate (Rev.2).
AUTORITATEA CONTRACTANTA I.1) Denumire si adrese Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau Cod de identificare fiscala: RO 4278841; Adresa: Strada: Aeroportului, nr. 1; Tipul juridic al cumparatorului: Întreprindere de stat, controlată de o autoritate locală; Localitatea: Bacau; Cod NUTS: RO211 Bacau; Cod postal: 600324; Tara: Romania; Persoana de contact: LUCIAN NEACSU; Telefon: 40 ••• ••• 84; Fax: 40 ••• ••• 84; E-mail: m•••@b•••.ro; Adresa internet: (URL) https://www.e- licitatie.ro/; Adresa web a profilului cumparatorului: https://www.e-licitatie.ro; I.2) Achizitie comuna Contractul implica o achizitie comuna: Nu Contractul este atribuit de un organism central de achizitie: Nu I.3) Comunicare Documentele de achizitii publice sunt disponibile pentru acces direct, nerestrictionat, complet si gratuit la: (URL) https://e-licitatie.ro/pub/notices/simplified-notice/v2/view/100220121 Informatii suplimentare pot fi obtinute de la: adresa mentionata mai sus Ofertele sau cererile de participare trebuie depuse: adresa mentionata mai sus I.6) Activitate principala Activități aeroportuare
Obiect Sectiunea II.1 Obiectul achizitiei II.1.1) Titlu Furnizare Energie Electrica - Aeroportul International "George Enescu" Bacau Numar referinta: 4278841_2025_PAAPD1533049 II.1.2) Cod CPV principal 09 ••• ••• 05 Electricitate (Rev.2) II.1.3) Tipul contractului Furnizare / Cumparare II.1.4) Descrierea succinta Furnizare Energie Electrica - Aeroportul International "George Enescu" Bacau pentru perioada 01.03.2025 - 28.02.2026 Cantitatea solicitata de energie electrica este de 1.900 MWh pentru 12 luni, fara ca aceasta sa fie conditionata de neepuizarea cantitatii contractate. Se vor respecta Cerintele Caietului de Sarcini. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 3 Entitatea Contractanta va transmite raspunsul cu 2 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Durata contractului: 12 luni, in perioada 01.03.2025 - 28.02.2026. II.1.5) Valoarea totala estimate Valoarea fara TVA: 2100000; Moneda: RON (în cazul acordurilor-cadru sau al sistemelor dinamice de achizitii – valoarea maxima totala estimata pentru întreaga durata a acordului-cadru sau a sistemului dinamic de achizitii) II.1.6) Informatii privind loturile Contractul este împartit în loturi: Nu Pot fi depuse oferte pentru: - Sectiunea II.2 Descriere II.2.2) Cod(uri) CPV suplimentare Cod CPV principal: 09 ••• ••• 05 Electricitate (Rev.2) Cod CPV suplimentar: - II.2.3) Locul de executare Cod NUTS: RO211 Bacău Locul principal de executare: R.A. Aeroportul International "George Enescu" Bacau, Strada Aeroportului, Nr. 1, cod postal 600324, Bacau, Judetul BacauR.A. Aeroportul International "George Enescu" Bacau, Strada Aeroportului, Nr. 1, cod postal 600324, Bacau, Judetul Bacau II.2.4) Descrierea achizitiei publice (natura si cantitatea lucrarilor, produselor sau serviciilor sau o mentiune privind nevoile si cerintele) Obiectul contractului îl reprezintă achiziția de energie electrică pentru R.A. Aeroportul International “George Enescu” Bacau, in perioada 01.03.2025-28.02.2026, estimată la aproximativ 1.900 MWh/an pentru un loc de consum, conform Caietului de Sarcini, cu respectarea prevederilor art. 9, alin. (4), lit. a din Hotărârea Guvernului Nr. 394/2016, cu modificările și completările ulterioare. Numărul de zile înainte de termenul-limită pentru primirea Ofertelor până când Ofertanții pot solicita clarificări: 3 zile calendaristice. Entitatea Contractantă va răspunde în mod clar și complet la toate solicitările de clarificări și/sau informații suplimentare primite de la operatorii economici interesați: 2 zile calendaristice înainte de termenul-limită pentru primirea Ofertelor, în conformitate cu prevederile art. 173, alin. (2) din Legea Nr. 99/2016, cu modificările și completările ulterioare. II.2.5) Criterii de atribuire Pretul cel mai scazut II.2.13) Informatii despre fondurile Uniunii Europene Achizitia se refera la un proiect si/sau program finantat din fonduri ale Uniunii Europene: Nu II.2.14) Informatii suplimentare -
Furnizare Energie Electrica - Aeroportul International "George Enescu" Bacau Anunt de participare simplificat Sectiunea I: AUTORITATEA CONTRACTANTA I.1) Denumire si adrese Regia Autonoma Aeroportul International "George Enescu" Bacau Cod de identificare fiscala: RO 4278841; Adresa: Strada: Aeroportului, nr. 1; Tipul juridic al cumparatorului: Întreprindere de stat, controlată de o autoritate locală; Localitatea: Bacau; Cod NUTS: RO211 Bacau; Cod postal: 600324; Tara: Romania; Persoana de contact: LUCIAN NEACSU; Telefon: 40 ••• ••• 84; Fax: 40 ••• ••• 84; E-mail: m•••@b•••.ro; Adresa internet: (URL) https://www.e- licitatie.ro/; Adresa web a profilului cumparatorului: https://www.e-licitatie.ro; I.2) Achizitie comuna Contractul implica o achizitie comuna: Nu Contractul este atribuit de un organism central de achizitie: Nu I.3) Comunicare Documentele de achizitii publice sunt disponibile p
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Cod CPV
09310000-5 - Electricitate (Rev.2)
Vezi alte licitații publice pentru CPV 09310000-5 pornind de la SCN1158336.
Autoritate contractantă
RO 4278841 - Regia Autonoma Aeroportul International George Enescu Bacau
Explorează și alte anunțuri publicate de RO 4278841 - Regia Autonoma Aeroportul International George Enescu Bacau.
Cuvinte-cheie din titlu
Furnizare Energie Electrica - Aeroportul International George Enescu Bacau
Caută proceduri similare folosind titlul licitației SCN1158336.
Informatii juridice, economice, financiare si tehnice III.1) Conditii de participare III.1.1) Capacitatea de exercitare a activitatii profesionale, inclusiv cerintele privind inscrierea in registrele profesionale sau comerciale Lista si descriere succinta a conditiilor: Cerinta Nr.1. Ofertanții, terții susținători și subcontractanții nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art.177, 178, 180 din Legea Nr. 99/2016 Modalitatea de îndeplinire: Se va completa DUAE în conformitate cu art. 202 alin. (1) din Legea Nr. 99/2016, precum si Declaratiile privind neincadrarea in situatiile prevazute de art.177, 178 si 180 - Formularele Nr. 1 si 2. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmează a fi prezentate, la solicitarea Entității Contractante doar ofertantului clasat pe primul loc în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluării ofertelor sunt: - certificate constatatoare privind lipsa datoriilor restante, cu privire la plata impozitelor, taxelor sau a contribuțiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat etc.) la momentul prezentării; - cazierul judiciar al operatorului economic și al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control în cadrul acestuia, așa cum rezultă din certificatul constatator emis de ONRC/actul constitutiv; - după caz, documente prin care se demonstrează faptul că operatorul economic poate beneficia de derogările prevăzute la art. 177 alin. (2), art. 178 alin. (2), art. 180 din Legea Nr. 99/2016 privind achizițiile publice; - alte documente edificatoare, după caz. În cazul în care în țara de origine sau țara în care este stabilit ofertantul/terțul susținător/subcontractantul nu se emit documente de natura celor prevăzute mai sus sau respectivele documente nu vizează toate situațiile prevăzute la art.177, 178 și 180, Entitatea Contractantă are obligația de a accepta o declarație pe proprie răspundere sau, dacă în țara respectivă nu există prevederi legale referitoare la declarația pe propria răspundere, o declarație autentică dată în fața unui notar, a unei autorități administrative sau judiciare sau a unei asociații profesionale care are competențe în acest sens. Cerința Nr. 2 Declaratie privind neincadrarea in situatiile potential generatoare de conflict de interese, asa cum sunt definite la art. 73 din Legea Nr. 99/2016 Persoanele ce detin functii de decizie din cadrul Entitatii Contractante, a celor cu putere de reprezentare din partea furnizorului de servicii auxiliare, precum și a celor implicați în procedură din partea acestuia din urmă sunt: Nume si prenume: Functie detinuta Radu Bezniuc - Administrator Executiv, Cojocariu Radu Dumitru - Director Tehnic, Hodea Romeo –Director Operational, Gabriel Mariuta - Director Comercial, Bighiu Mioara – Sef Departament Economic, Cornel Mita - Sef Serviciu Energetic. Modalitatea de îndeplinire: Entitatea Contractanta are obligația completării formularului de integritate conform art. 5 din Legea Nr. 184/2016 privind instituirea unui mecanism de prevenire a conflictului de interese în procedura de atribuire a contractelor de achiziție publică. Se va completa DUAE de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire (inclusiv eventualii terți și subcontractanți) cu informațiile aferente situației lor, precum si Declaratie privind Neincadrarea in situatiile potential generatoare de conflict de interese, asa cum sunt definite la art.73 din Legea Nr. 99/2016 – Formular Nr. 3. Documentele justificative care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmează a fi prezentate, la solicitarea Entitatii Contractante, doar de către ofertantul clasat pe locul I în clasamentul intermediar întocmit la finalizarea evaluării ofertelor. NOTA: 1. Nedepunerea DUAE odată cu oferta (inclusiv pentru asociat/terț susținător/subcontractant) atrage respingerea acesteia ca inacceptabilă. 2. Nedepunerea odată cu oferta, a DUAE, a angajamentului ferm al terțului susținător, daca este cazul (Formularul Nr. 4), din care rezultă modul efectiv în care se va materializa susținerea acestuia, sau după caz, a acordului de subcontractare și/sau a acordului de asociere (Formularele Nr. 5 si 6), atrage solicitarea de clarificari din partea Entitatii Contractante. Cerinta Nr. 1: Operatorii economici ce depun ofertă trebuie să dovedească o formă de înregistrare în condițiile legii din țara de rezidență, să reiasă că operatorul economic este legal constituit, că nu se află în niciuna dintre situațiile de anulare a constituirii precum și faptul că are capacitatea profesională de a realiza activitățile care fac obiectul contractului. Modalitatea de indeplinire: se va completa DUAE de catre operatorii economici participanti la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. Initial, operatorul economic completeaza DUAE, urmand ca certificatul ONRC sa fie prezentat la solicitarea Entității Contractante, doar de catre ofertantul clasat pe locul intai in clasamentul intermediar, intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. În situația în care vor fi executate părți din contract de către subcontractanți, dovada înregistrării și corespondența activităților principale/secundare din cadrul acestuia cu obiectul achiziției se va prezenta obligatoriu și de către subcontractanți, pentru partea din contract pe care o vor realiza. Activitatea de furnizare nu poate fi subcontractanta, se pot subcontracta doar serviciile conexe activitatii principale de furnizare de produse, respectiv operatiunile cu titlul accesoriu. Documentele vor fi prezentate in copie lizibila. Documentele prezentate intr-o alta limba decat limba romana, vor fi insotite de traducere autorizata. Cerința Nr. 2 Operatorii economici ce depun ofertă trebuie să prezinte LICENTA DE FURNIZARE PENTRU ENERGIE ELECTRICA ELIBERATA DE ANRE valabilă la momentul prezentării, în concordanță cu prevederile art. 8, alin. (2) din Legea energiei electrice și a gazelor naturale, cu modificările și completările ulterioare, coroborat cu art. 10, alin.(1), lit. (g), din Ordinul ANRE 12/2015, cu modificările și completările ulterioare sau ECHIVALENT. Persoanele juridice straine pot prezenta documente echivalente emise în conformitate cu legislația aplicabilă în țara de rezidență valabile la data prezentării acestora. Modalitatea prin care poate fi demonstrata indeplinirea cerintelor - Operatorul economic va completa cerinta corespunzatoare in formularul DUAE din documentatia de atribuire, iar LICENTA DE FURNIZARE PENTRU ENERGIE ELECTRICA ELIBERATA DE ANRE, sau ECHIVALENT, valabila la data prezentarii, se va prezenta la solicitarea Entitatii Contractante doar de catre ofertantul clasat pe locul intai in clasamentul intermediar, intocmit la finalizarea evaluarii ofertelor. LICENTA DE FURNIZARE PENTRU ENERGIE ELECTRICA ELIBERATA DE ANRE, sau ECHIVALENT, va fi insotita de „CONDITIILE LICENTEI PENTRU FURNIZARE ENERGIE ELECTRICA”, care constituie anexa la licenta. Pentru operatorii economici care prezintă licenta echivalenta emisa de autoritățile de certificare abilitate din alt stat, nu se va impune obținerea licentei recunoscuta de autoritățile române la momentul solicitarii Entitatii Contractante. Astfel, operatorul economic poate prezenta la momentul solicitarii Entitatii Contractante alte documente echivalente emise de autoritatile competente, in conformitate cu prevederile din tara, in care ofertantul este stabilit, conf. prevederilor art. 10, alin. 5, din Ord. ANRE Nr.12/2015. Documentele vor fi prezentate in copie lizibila. Documentele prezentate intr-o alta limba decat limba romana, vor fi insotite de traducere autorizata. III.1.2) Situatia economica si financiara Criteriile de selectie enuntate în documentele achizitiei: Nu Lista si descriere succinta a criteriilor de selectie: - Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor care ar putea fi impuse: - III.1.3) Capacitatea tehnica si profesionala Criteriile de selectie enuntate în documentele achizitiei: Nu Lista si descriere succinta a criteriilor de selectie: - Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor care ar putea fi impuse: - III.1.4) Reguli si criterii obiective de participare Lista si descrierea succinta a regulilor si criteriilor: - III.1.6) Depozite si garantii solicitate Valoare garanția de participare: 21.000 lei. Garantia de participare se constituie, în conformitate cu prevederile art. 41 si art. 42 din H.G. nr. 394/2016. Prin virament bancar, plata se va realiza în contul RO65CECEB00030RON2935785, deschis la CEC BANK, Suc. Bacau. Perioada de valabilitate va fi de 120 zile. Garanția de participare se va depune scanat în SEAP până la data limită de depunere a oferelor. În cazul depunerii de oferte în asociere, garanția trebuie constituită în numele asocierii. Garanția de participare emisă în altă limbă decât română va fi însoțită de traducerea autorizată în limba română. Garantia de participare se va restitui de catre Entitatea Contractanta, in conformitate cu prevederile art. 164 din Legea Nr. 99/2016, cu modificarile si completarile ulterioare - Formularul Nr. 7 Cuantumul garanției de bună execuție este de 10% din valoarea contractului fără TVA, si se va constitui conform art. 45 si art. 46 din HG Nr. 394/2016. - Formularul Nr. 8
Procedura IV.1) Descriere IV.1.1) Tipul procedurii Procedura simplificata IV.1.3) Informatii privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achizitii IV.1.6) Informatii despre licitatia electronica Se va organiza o licitatie electronica: Nu IV.2) Informatii administrative IV.2.2) Termen limita pentru primirea ofertelor sau a cererilor de participare Data si ora locala: 19.02.2025 15:00 IV.2.4) Limbile in care pot fi depuse ofertele sau cererile de participare: Romana IV.2.6) Perioada minima pe parcursul careia ofertantul trebuie sa isi mentinta oferta Oferta trebuie sa fie valabila pana la: 12.06.2025 Durata in luni: 4 IV.2.7) Conditii de deschidere a ofertelor Data si ora locala:19.02.2025 15:00 Locul: In SEAP
Informatii complementare VI.1) Informatii privind periodicitatea Aceasta achizitie este periodica: Nu Perioadele estimate de publicare a anunturilor viitoare: - VI.2) Informatii privind fluxurile de lucru electronice Se va utiliza sistemul de comenzi electronice: Nu Se va accepta facturarea electronica: Da Se vor utiliza platile electronice: Nu VI.3) Informatii suplimentare 1. Clasamentul ofertelor se stabilește prin ordonarea descrescătoare a punctajului obtinut, oferta câștigătoare fiind cea de pe primul loc, respectiv cea care a obtinut cu punctajul cel mai mare. Daca doua sau mai multe oferte clasate pe primul loc contin acelasi punctaj, entitatea contractanta va desemna câstigator pe acel ofertant care a prezentat pretul cel mai scazut. Daca doua sau mai multe oferte clasate pe primul loc contin acelasi pret, entitatea contractanta va solicita ofertantilor clasati pe primul loc o noua propunere financiara, caz în care contractul va fi atribuit ofertantului a carei noua propunere financiara are pretul cel mai scazut 2. Ofertantii vor prezenta odata cu DUAE, Formularul Nr. 13 – Angajament de respectare a standardelor de prelucrare a datelor cu caracter personal, conform RGPD. 3. Ofertanții vor prezenta odata cu DUAE, Formularul Nr. 14 – Declaratie pe Proprie Raspundere, conform Regulament (UE) 2022/576. 4. Ofertantii vor completa Formularul Nr. 15 - Declarație privind partea/partile din Propunerea Tehnica si Financiara, care au caracter confidential. 5. Cerintele Tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”SAU ECHIVALENT”. VI.4) Proceduri de contestare VI.4.1) Organismul de solutionare a contestatiilor Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor Adresa: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3; Tipul juridic al cumparatorului: Autoritate guvernamentală centrală; Localitatea: Bucuresti; Cod postal: 030084; Tara: Romania; Telefon: 40 ••• ••• 41; Fax: 40 ••• ••• 42; E-mail: o•••@c•••.ro; Adresa internet: (URL) http://www.cnsc.ro; VI.4.2) Organismul competent pentru procedurile de mediere - VI.4.3) Procedura de contestare Precizari privind termenul (termenele) pentru procedurile de contestare: - VI.4.4) Serviciul de la care se pot obtine informatii privind procedura de contestare - VI.5) Data expedierii prezentului anunt 30.01.2025
RO 4278841 - Regia Autonoma Aeroportul International George Enescu Bacau
Profil autoritate
Datele din profilul autorității nu sunt disponibile momentan.
Date din anunț
Persoană
L••• N•••
m•••@b•••.ro
Telefon
40 ••• ••• 84
Fax
40 ••• ••• 84
Adresă
Bacau, Bacau