Anunțul SCN1159640 pentru Achizitia prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului Acasă în familie!, cod SMIS 330397 este publicat de Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare și este încadrat la codul CPV 34110000-1 – Autoturisme (Rev.2).
AUTORITATEA CONTRACTANTA I.1) Denumire si adrese Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare Cod de identificare fiscala: 26392927; Adresa: Strada: Babeș Victor, doctor, nr. 1; Tipul juridic al cumparatorului: Organism de drept public; Localitatea: Baia Mare; Cod NUTS: RO114 Maramures; Cod postal: 430112; Tara: Romania; Persoana de contact: Nicolae Hossu; Telefon: 40 ••• ••• 29; Fax: 40 ••• ••• 29; E-mail: a•••@y•••.com; Adresa internet: (URL) https://www.accf.ro; Adresa web a profilului cumparatorului: https://www.e-licitatie.ro; I.2) Achizitie comuna Contractul implica o achizitie comuna: Nu Contractul este atribuit de un organism central de achizitie: Nu I.3) Comunicare Documentele de achizitii publice sunt disponibile pentru acces direct, nerestrictionat, complet si gratuit la: (URL) https://e-licitatie.ro/pub/notices/simplified-notice/v2/view/100221740 Informatii suplimentare pot fi obtinute de la: adresa mentionata mai sus Ofertele sau cererile de participare trebuie depuse: adresa mentionata mai sus I.4) Tipul autoritii contractante Organism de drept public I.5) Activitate principala Educatie
Obiect Sectiunea II.1 Obiectul achizitiei II.1.1) Titlu Achizitia prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului "Acasă în familie!", cod SMIS 330397 Numar referinta: 26392927/2025 II.1.2) Cod CPV principal 34110000-1 Autoturisme (Rev.2) II.1.3) Tipul contractului Furnizare / Leasing II.1.4) Descrierea succinta Autoritatea contractantă urmărește, prin prezenta procedură, să achiziționeze prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului "Acasă în familie!", cod SMIS 330397. II.1.5) Valoarea totala estimate Valoarea fara TVA: 190400; Moneda: RON (în cazul acordurilor-cadru sau al sistemelor dinamice de achizitii – valoarea maxima totala estimata pentru întreaga durata a acordului-cadru sau a sistemului dinamic de achizitii) II.1.6) Informatii privind loturile Contractul este împartit în loturi: Nu Pot fi depuse oferte pentru: - Sectiunea II.2 Descriere II.2.2) Cod(uri) CPV suplimentare Cod CPV principal: 34110000-1 Autoturisme (Rev.2) Cod CPV suplimentar: - II.2.3) Locul de executare Cod NUTS: RO114 Maramureș Locul principal de executare: Judetul Maramures si Judetul Satu MareJudetul Maramures si Judetul Satu Mare II.2.4) Descrierea achizitiei publice (natura si cantitatea lucrarilor, produselor sau serviciilor sau o mentiune privind nevoile si cerintele) Autoritatea contractantă urmărește, prin prezenta procedură, să achiziționeze prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului "Acasă în familie!", cod SMIS 330397 Contractul intra in vigoare la data semnarii de catre ambele parti și produce efectele pana la data de 31.01.2028 (perioada de implementare a proiectului), cu posibilitate de prelungire in cazul in care se va prelngii perioada de implementare a proiectului. Autovehiculul va fi furnizat pe o perioadă de 34 luni de la data livrarii si recepționarii acestuia. II.2.5) Criterii de atribuire Pretul cel mai scazut II.2.13) Informatii despre fondurile Uniunii Europene Achizitia se refera la un proiect si/sau program finantat din fonduri ale Uniunii Europene: Da Identificarea proiectului: Fondul Social European+ prin Programul Incluziune și Demnitate Socială 2021-2027, Prioritate: P5.Reducerea disparităților dintre copiii la risc de sărăcie și/sau excluziune socială și ceilalți copii, Cod apel: PIDS/395/PIDS_P5/OP4/ESO4.11/PIDS_A23, Contract de finanțare nr. 444/17.01.2025. Tip finantare: Program / Proiect PROGRAM/PROIECT: PIDS - Programul lncluziune si Demnitate Sociala 2021-2027 II.2.14) Informatii suplimentare Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor va fi de: 8 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 4-a zi înainte de data limită de depunere oferte.
Achizitia prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului "Acasă în familie!", cod SMIS 330397 Anunt de participare simplificat Sectiunea I: AUTORITATEA CONTRACTANTA I.1) Denumire si adrese Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare Cod de identificare fiscala: 26392927; Adresa: Strada: Babeș Victor, doctor, nr. 1; Tipul juridic al cumparatorului: Organism de drept public; Localitatea: Baia Mare; Cod NUTS: RO114 Maramures; Cod postal: 430112; Tara: Romania; Persoana de contact: Nicolae Hossu; Telefon: 40 ••• ••• 29; Fax: 40 ••• ••• 29; E-mail: a•••@y•••.com; Adresa internet: (URL) https://www.accf.ro; Adresa web a profilului cumparatorului: https://www.e-licitatie.ro; I.2) Achizitie comuna Contractul implica o achizitie comuna: Nu Contractul este atribuit de un organism central de achizitie: Nu I.3) Comunicare Documentele de achizitii pu
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Cod CPV
34110000-1 - Autoturisme (Rev.2)
Vezi alte licitații publice pentru CPV 34110000-1 pornind de la SCN1159640.
Autoritate contractantă
Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare
Explorează și alte anunțuri publicate de Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare.
Cuvinte-cheie din titlu
Achizitia prin leasing operațional a unui autovehicul în cadrul Proiectului Acasă în familie!, cod SMIS 330397
Caută proceduri similare folosind titlul licitației SCN1159640.
Informatii juridice, economice, financiare si tehnice III.1) Conditii de participare III.1.1) Capacitatea de exercitare a activitatii profesionale, inclusiv cerintele privind inscrierea in registrele profesionale sau comerciale Lista si descriere succinta a conditiilor: Cerința nr. 1 Ofertanții, ofertanții asociați și terții susținători nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art. 164, 165, 167 din Legea nr. 98/2016. Modalitatea de îndeplinire: se va completa DUAE de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informațiile aferente situației lor. Documentele justificative actualizate la momentul depunerii acestora, care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE urmează a fi prezentate, la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantul clasat pe primul loc în urma clasamentului întocmit la finalizarea evaluării ofertelor, pentru fiecare lot în parte. Aceste documente pot fi: 1. certificate constatatoare pentru sediul principal, din care să reiasă neîncadrarea în prevederile art. 165 alin. (1) din Legea 98/2016 cu modificările si completările ulteioare, iar pentru sediile secundare/punctele de lucru, o declarație pe proprie răspundere privind îndeplinirea obligațiilor de plată a impozitelor, taxelor sau contribuțiilor la bugetul general consolidat (buget local, buget de stat etc.) valabile la momentul depunerii acestora; 2. cazierul judiciar al operatorului economic și al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control în cadrul acestuia, așa cum rezultă din certificatul constatator emis de ONRC / actul constitutiv; 3. după caz, documente prin care se demonstrează faptul că operatorul economic poate beneficia de derogările prevăzute la art. 166 alin. (2), art. 167 alin. (2), art. 171 din Legea 98/2016 privind achizițiile publice. Persoanele juridice străine, vor prezenta documente echivalente, emise în conformitate cu legislația aplicabilă în țara de rezidență. Documentele vor fi prezentate în traducere în limba română. Traducerile vor fi semnate și ștampilate pe fiecare pagină de către traducătorul autorizat. Cerința nr. 2 Ofertanții, ofertanții asociați și terții susținători nu trebuie să se regăsească în situațiile prevăzute la art. 59-60 din Legea nr. 98/2016. Modalitatea de îndeplinire: se va completa DUAE de către operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informațiile aferente. Persoanele cu funcție de decizie din cadrul autorității contractante implicate în procedura de achiziție publică sunt: 1. Hossu Nicolae – Președinte 2. Cuceu Radu Ion – Vicepreședinte 3. Tohătan Ioan Ștefan – membru Consiliu Director 4. Gavra Bogdănel Viorel – Manager proiect 5. Herch Oana – Responsabil finaciar Cerința nr. 3 Operatorii economici ce depun ofertă trebuie să prezinte declarația privind beneficiarul real în condițiile prevăzute de Legea nr.129/2019. Declarația privind beneficiarul real trebuie să certifice care sunt beneficiarii reali ai persoanei juridice, precum și modalitatea de exercitare a controlului. Modalitatea de îndeplinire: completare DUAE Documentul justificativ care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE si care urmează să fie prezentat la solicitarea autorității contractante doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme, este: - Documentul eliberat de către Oficiul Național al Registrului Comerțului (O.N.R.C.), în temeiul prevederilor art. 56 din Legea nr. 129/2019 (Declaratia privind beneficiarul real). În cazul persoanelor străine se vor prezenta documente care dovedesc în mod similar cerința. Documentele vor fi însoțite cu traducerea autorizată în limba română sau - Declarație pe propria răspundere privind beneficiarul real Precizări: Cerinta privind beneficiarul real se aplica atât pentru ofertanți și/sau asociați și/sau terti sustinatori care completeaza informatiile aferente situatiei lor la nivelul unui DUAE distinct. Cerinta nr. 1 Operatorii economici ce depun ofertă trebuie să dovedească o forma de înregistrare în condițiile legii din țara de rezidență, să reiasă că operatorii economici sunt legal constituiți, că nu se află în niciuna dintre situațiile de anulare a constituirii precum și faptul că au capacitatea profesională de a realiza activitățile care fac obiectul contractului. Modalitate de indeplinire: se va completa DUAE de catre operatorii economici participanți la procedura de atribuire cu informatiile aferente situatiei lor. La sectiunea ”Criterii de selectie” din formularul electronic DUAE, la ”pct. A: Indicatie globala pentru toate criteriile de selectie”, operatorul economic va avea posibilitatea de a selecta una dintre optiunile ”DA” sau ”NU”, in functie de indeplinirea/neindeplinirea criteriilor de selectie impuse/indicate în anunt/ documentele achizitiei. Documentul justificativ actualizat, care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE si care urmează să fie prezentat la solicitarea autorității contractante doar de către ofertantul clasat pe primul loc în clasamentul întocmit în urma aplicării criteriului de atribuire, conform prevederilor art.132 alin.(2) din Norme, este: - Certificat constatator emis de ONRC, sau în cazul ofertanților străini documente echivalente emise în țara de rezidență. Informațiile cuprinse în Certificatul constatator trebuie sa fie reale/actuale la momentul depunerii acestuia. Pentru persoane juridice straine vor fi prezentate: Documente edificatoare care să dovedească forma de înregistrare ca persoană fizică sau juridică și, după caz, de apartenență din punct de vedere profesional, în conformitate cu prevederile din țara în care ofertantul este stabilit. Din conținutul acestora trebuie să rezulte că obiectul contractului are corespondent în obiectul de activitate al ofertantului. Documentele vor fi prezentate în copie legalizată sau copie lizibilă conform cu originalul și vor fi însoțite de traducerea autorizată în limba română. Precizări: În cazul unei oferte depuse în asociere, fiecare asociat trebuie să depună documentele necesare pentru demonstrarea faptului că este autorizat să desfășoare partea sa din contract (Certificat constatator). Obiectul contractului trebuie să aibă corespondent în codul CAEN al unei activități autorizate a ofertantului. III.1.2) Situatia economica si financiara Criteriile de selectie enuntate în documentele achizitiei: Nu Lista si descriere succinta a criteriilor de selectie: - Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor care ar putea fi impuse: - III.1.3) Capacitatea tehnica si profesionala Criteriile de selectie enuntate în documentele achizitiei: Da Lista si descriere succinta a criteriilor de selectie: Cerința nr. 1 Ofertantul trebuie să demostreze că a furnizat în ultimii 3 ani, produse similare la nivelul la nivelul 1 (unui) contract în valoare de 150.000,00 lei fără TVA. Nivel(uri) minim(e) al(e) standardelor care ar putea fi impuse: Prin produse similare se înțelege produse de natură similară/comparabilă sau superioară din punctul de vedere al complexității și obiectului contractului, astfel: leasing / închiriere autovehicule. Produsele trebuie să fi fost livrate, în ultimii 3 ani, calculați prin raportarea la data limită de depunere a ofertelor. Dacă se decalează termenul de depunere al ofertelor, se va extinde corespunzator (cu zilele de decalare) si perioada aferentă experientei similare. Astfel, limita inferioară a perioadei de 3 ani se extinde cu perioada de timp aferentă decalării, urmând a fi considerată îndeplinită cerința pentru toți operatorii care au prezentat dovada finalizării contractului de experiență similară în intervalul de timp nou rezultat. În cazul în care ofertantul este o asociere de operatori economici, cerința minimă privind experiența similară poate fi îndeplinită de toți membrii asocierii, respectiv îndeplinirea cerinței se demonstrează prin luarea în considerare a resurselor tuturor membrilor grupului. În acest caz, toți membrii asocierii răspund în mod solidar pentru executarea contractului. Modalitate prin care poate fi demonstrată îndeplinirea cerinței: completare DUAE La sectiunea ”Criterii de selectie” din formularul electronic DUAE, la ”pct. A: Indicatie globala pentru toate criteriile de selectie”, operatorul economic va avea posibilitatea de a selecta una dintre optiunile ”DA” sau ”NU”, in functie de indeplinirea/neindeplinirea criteriilor de selectie impuse/indicate în anunt/ documentele achizitiei. Documentele justificative urmează a fi prezentate la solicitarea autorității contractante, doar de către ofertantul clasat pe locul I după aplicarea criteriului de atribuire. Documentele justificative prin care se confirmă livrarea de produse similare și care probează îndeplinirea celor asumate prin completarea DUAE sunt: certificate/documente emise sau contrasemnate de către clientul beneficiar public sau privat care să conțină informații din care să rezulte faptul că au fost efectuate în conformitate cu obligațiile contractuale (ex.: PV de recepție/ certificate constatatoare/ recomandări/ certificări de bună execuție, etc. care vor conține valori real executate, modul de îndeplinire a obligațiilor, beneficiari, indiferent dacă aceștia sunt autorități contractante sau clienți privați). Pentru evaluarea îndeplinirii criteriilor referitoare la experiența similară se va utiliza cursul de referință dintre leu și monedă țării de origine a ofertantului stabilit de Banca Națională a României. Conversia leu-valută se va face prin raportare la cursul mediu anual comunicat de BNR aferent fiecărui an în parte
Procedura IV.1) Descriere IV.1.1) Tipul procedurii Procedura simplificata IV.1.3) Informatii privind un acord-cadru sau un sistem dinamic de achizitii IV.1.6) Informatii despre licitatia electronica Se va organiza o licitatie electronica: Nu IV.2) Informatii administrative IV.2.2) Termen limita pentru primirea ofertelor sau a cererilor de participare Data si ora locala: 17.03.2025 15:00 IV.2.4) Limbile in care pot fi depuse ofertele sau cererile de participare: Romana IV.2.6) Perioada minima pe parcursul careia ofertantul trebuie sa isi mentinta oferta Oferta trebuie sa fie valabila pana la: 17.07.2025 Durata in luni: 4 IV.2.7) Conditii de deschidere a ofertelor Data si ora locala:17.03.2025 15:00 Locul: In SEAP
Informatii complementare VI.1) Informatii privind periodicitatea Aceasta achizitie este periodica: Nu Perioadele estimate de publicare a anunturilor viitoare: - VI.2) Informatii privind fluxurile de lucru electronice Se va utiliza sistemul de comenzi electronice: Nu Se va accepta facturarea electronica: Da Se vor utiliza platile electronice: Nu VI.3) Informatii suplimentare Cerintele tehnice definite la nivelul anuntului de participare, caietului de sarcini sau altor documente complementare, prin trimiterea standardelor, la un anumit producator, la marci, brevete, tipuri, la o origine sau la o productie/metoda specifica de fabricatie/prestare/executie, vor fi intelese ca fiind insotite de mentiunea ”sau echivalent”. Pentru vizualizarea documentației de atribuire încarcate în SEAP, este necesar ca operatorii economici să dețină/instaleze pe stația de lucru, aplicația care permite verificarea semnăturii electronice și vizualizarea documentelor semnate electronic (disponibile pe site-urile furnizorilor de semnătură electronică). Pentru transmiterea solicitărilor de clarificări privind documentația de atribuire, operatorii economici se vor înregistra în SEAP (www.elicitatie.ro) ca operator economic conform prevederilor art. 5 alin.(1) din H.G. nr.395/2016 și vor transmite solicitările prin intermediul aplicației având în vedere termenele de răspuns ale autorității contractante prevăzute în documentația de atribuire. Deoarece procedura este online, corespondența cu ofertanții va avea loc prin intermediul S.E.A.P., atasat la anunțul de participare simplificat, atât eventualele solicitări de clarificări, cât și răspunsul ofertantului. In cazul unei oferte depuse in asociere, documentele vor fi semnate electronic fie de reprezentatii legali ai fiecarui operator economic care face parte din asociere, fie de imputernicitul unuia dintre operatorii economici participanti la asociere cu conditia ca acesta sa detina imputernicire in acest sens. Referitor la Documentele însoțitoare ofertei, autoritatea contractantă face următoarea observație: potrivit prevederilor art. 123 alin. (4) din HG 395/2016 “prin excepție de la prevederile alin. (2), autoritatea contractană are dreptul să solicite în original orice document cu regim special a cărui valabilitate este condiționată de prezentarea în această formă”. ! Se va avea în vedere încărcarea tuturor documentelor aferente documentației transmise, semnate cu semnătură electronică extinsă, bazată pe un certificat calificat, eliberat de un furnizor de servicii de certificare acreditat. VI.4) Proceduri de contestare VI.4.1) Organismul de solutionare a contestatiilor Consiliul National de Solutionare a Contestatiilor Adresa: Str. Stavropoleos nr. 6, sector 3; Tipul juridic al cumparatorului: -Localitatea: Bucuresti; Cod postal: 030084; Tara: Romania; Telefon: 40 ••• ••• 41; Fax: 40 ••• ••• 42; E-mail: o•••@c•••.ro; Adresa internet: (URL) http://www.cnsc.ro; VI.4.2) Organismul competent pentru procedurile de mediere - VI.4.3) Procedura de contestare Precizari privind termenul (termenele) pentru procedurile de contestare: Conform art. 4 din Legea nr. 101/2016. Termen depunere contestație 7 zile, conform art. 8 alin. (1) lit b) din Legea nr. 101/2016, cu modificările și completările ulterioare. VI.4.4) Serviciul de la care se pot obtine informatii privind procedura de contestare ASOCIATIA CENTRUL DE CERCETARE SI FORMARE A UNIVERSITATII DE NORD BAIA MARE Adresa: Str. Dr. Victor Babeș, nr. 1; Tipul juridic al cumparatorului: -Localitatea: Baia Mare; Cod postal: 430311; Tara: Romania; Telefon: 40 ••• ••• 29; Fax: 40 ••• ••• 29; E-mail: a•••@y•••.com; Adresa internet: (URL) https://www.accf.ro; VI.5) Data expedierii prezentului anunt 05.03.2025
Asociatia Centrul de Cercetare si Formare a Universitatii de Nord Baia Mare
Profil autoritate
S••• B••• V••• d••• n••• 1••• S••• -••• J••• M••• L••• B••• M••• C••• p••• 4••• B••• M••• M••• ••
Date din anunț
Persoană
N••• H•••
a•••@y•••.com
Telefon
40 ••• ••• 29
Fax
40 ••• ••• 29
Adresă
Baia Mare, Maramures
Situație fiscală
Sursă: ANAF · actualizat 02.09.2026