Anunțul UOC211645 pentru ANUNT PUBLICITATE Nr.1645 din 13.07.2021- Produse de curatenie este publicat de UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA și este încadrat la codul CPV 39831240-0 – Produse de curatenie (Rev.2).
Harvey procesează documentele acestei licitații...
Detaliile extinse nu sunt disponibile pentru această licitație.
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.
Cod CPV
39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2)
Vezi alte licitații publice pentru CPV 39831240-0 pornind de la UOC211645.
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA
Explorează și alte anunțuri publicate de UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA.
Cuvinte-cheie din titlu
ANUNT PUBLICITATE Nr.1645 din 13.07.2021- Produse de curatenie
Caută proceduri similare folosind titlul licitației UOC211645.
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA
Profil autoritate
S••• A••• U••• C••• C••• A••• n••• 1••• S••• -••• J••• C••• L••• C••• C••• p••• 9••• C••• ••
Date din anunț
Adresă
Constanta, Constanta
Situație fiscală
Sursă: ANAF · actualizat 02.09.2026