Creează un cont gratuit și folosește Harvey pentru a fi notificat automat când apar licitații relevante.
VEHICULE UTILITARE
SC ECOVOL ILFOV SA· Voluntari, Ilfov
Vehicule utilitare
Judetul Covasna· Sfantu Gheorghe, Covasna
Vehicule utilitare
Municipiul Galati· Galati, Galati
Vehicule utilitare și furgonete
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574· Bucuresti, Bucuresti
Vehicule cu utilizare specială Vehicule utilitare
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA· Bucuresti, Bucuresti
Vehicule utilitare pentru transport alimente
Municipiul Galati· Galati, Galati
ACHIZIȚIE VEHICULE UTILITARE ȘI TRANSPORT PERSOANE
Serviciul de Telecomunicatii Speciale· Bucuresti, Bucuresti
CONTRACT DE FURNIZARE VEHICULE UTILITARE SI TRANSPORT PESOANE
Serviciul de Telecomunicatii Speciale· Bucuresti, Bucuresti
Contract pentru furnizarea de Vehicule cu utilizare specială și Vehicule utilitare
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA· Bucuresti, Bucuresti
“Autoutilitara de 3,5 to cu bena basculabila si punte dubla, CPV 34144700-5 Vehicule utilitare
COMPANIA MUNICIPALA DE INVESTITII URBAN S.A.· Piatra-Neamt, Neamt
Contract de achizitie publica de furnizare- cumparare a unui vehicul utilitar, cod CPV 34144700-5, Vehicule utilitare(rev.2)
STATIUNEA DE CERCETARE- DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI· Iasi, Iasi
Contract de achizitie publica de furnizare- cumparare a unui vehicul utilitar, cod CPV 34144700-5, Vehicule utilitare(rev.2)
STATIUNEA DE CERCETARE- DEZVOLOTARE PENTRU POMICULTURA IASI· Iasi, Iasi
Achiziție vehicule utilitare de teren pentru pentru cresterea gradului de interventie rapida in zonele montane a Serviciului Public Judetean SALVAMONT Maramures
Serviciul Public Judetean Salvamont Maramures· Baia Mare, Maramures
Vehicule de transport utilitare – SRP Triumf
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA PATRIMONIULUI PROTOCOLULUI DE STAT BUCURESTI· Bucuresti, Bucuresti
VEHICUL UTILITAR
municipiul miercurea ciuc· 1 Decembrie, Ilfov
Achizitie vehicul utilitar.
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE· Constanta, Constanta
Achizitie vehicul utilitar.
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE· Constanta, Constanta
Achizitie vehicul utilitar.
AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE· Constanta, Constanta
Achizitie vehicul utilitar
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus)· Ludus, Mures
ACHIZIȚIA VEHICUL UTILITAR, AUTOBASCULANTE
MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC· Miercurea-Ciuc, Harghita