Anunțul 547092-2026 pentru Ţările de Jos – Autoclave – Autoclaven (DMU444) este publicat de Universiteit Maastricht și este încadrat la codul CPV 33191110.
Sinteză HarveyAI
Harvey procesează documentele acestei licitații...
De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
Document official language LOT
NLD
Document restricted LOT
non-restricted-document
Document url LOT
https://s2c.mercell.com/today/222196
Ecatalog allowed LOT
allowed
Electronic auction LOT
false
Electronic invoicing LOT
required
Electronic ordering LOT
true
Electronic payment LOT
true
Electronic signature LOT
false
Electronic submission LOT
allowed
Eu fund LOT
no-eu-funds
Gpa LOT
true
Identifier LOT
LOT-0000
Internal identifier LOT
d3300f8a-6535-449b-bf4d-525038340c8d
Multiple tender LOT
not-allowed
Non disclosure agreement LOT
false
Place performance street LOT
Universiteitssingel 50
Procurement document id LOT
Tender documenten
Quantity LOT
2
Quantity unit LOT
H87
Renewal maximum LOT
0
Reserved execution LOT
no
Reserved procurement LOT
none
Submission url LOT
https://s2c.mercell.com/today/222196
Tender validity deadline LOT
60
Tender validity deadline unit LOT
DAY
Tender validity deadline value LOT
60
Title LOT
Autoclaven (DMU444)
Variant allowed LOT
not-allowed
Alte informații publicate27
Additional info PROC
https://s2c.mercell.com
Change NOTICE version identifier
f7dd7926-a652-4144-8177-a2ec3b327f26-01
Change previous NOTICE section identifier
PROCEDURE | LOT-0000
Change reason code
update-add
Change reason description
Op verzoek van potentiële partij is de inschrijfdatum verlegd met twee weken
Competition termination PROC
false
Customization id
eforms-sdk-1.13
Deadline
2026-08-13T10:00:00Z
Description PROC
De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
Organizații și puncte de contact61
Organisation city buyer
Maastricht
Organisation city reviewinfo LOT
Maastricht
Organisation city revieworg LOT
Maastricht
Organisation city tender eval LOT
Maastricht
Organisation city tender receip LOT
Maastricht
Organisation contact point buyer
Stefan Rademakers
Organisation contact point reviewinfo LOT
Griffie
Organisation contact point revieworg LOT
Griffie
Autoritate contractantă13
Authority main activity
education
Buyer city
Maastricht
Buyer contact point
Stefan Rademakers
Buyer country
NLD
Buyer country sub
NL423
Buyer email
[email eliminat]
Buyer identifier
50169181
Buyer internet address
https://www.maastrichtuniversity.nl
Buyer legal type
body-pl
Buyer name
Universiteit Maastricht
Loc de executare11
Place of performance
NL423 | NLD | NL423 | NLD
Place of performance add PROC
Zie documentatie
Place of performance addtional LOT
Zie documentatie
Place of performance city LOT
Maastricht
Place of performance city PROC
Maastricht
Place of performance country LOT
NLD
Place of performance country PROC
NLD
Place of performance post code LOT
6229 HA
Place of performance post code PROC
Rezultate, atribuiri și contracte9
Award criterion description LOT
zie tender
Award criterion name LOT
Kwaliteit
Award criterion number LOT
40 | 60
Award criterion number weight LOT
per-exa | per-exa
Award criterion type LOT
quality | price
Contract duration period LOT
2
Contract nature
supplies | supplies
Contract nature main LOT
supplies
Contract nature main PROC
supplies
Termene și durate7
Deadline date LOT
2026-08-13Z
Deadline receipt request
2026-09-10T07:00:00Z
Deadline receipt tender date LOT
2026-09-10Z
Deadline receipt tender time LOT
07:00:00Z
Deadline time LOT
10:00:00Z
Duration period unit LOT
YEAR
Duration period value LOT
2
Acord-cadru și sistem dinamic2
Dps usage LOT
none
Framework agreement LOT
none
Procedură și anunț12
Form type
competition
Legal basis
32014L0024
Legal basis NOTICE
32014L0024
NOTICE identifier
beeaee56-ba8f-4133-8108-bb0df71eee1f
NOTICE preferred publication date
2026-08-07T00:00:00Z
NOTICE subtype
16
NOTICE title
Ţările de Jos – Autoclave – Autoclaven (DMU444)
NOTICE type
cn-standard
NOTICE version
1
Procedure accelerated
false
Clasificare CPV5
Classification cpv
33191110 | 33191110
Main classification LOT
33191110
Main classification PROC
33191110
Main classification type LOT
cpv
Main classification type PROC
cpv
Valori6
Estimated value CUR LOT
EUR
Estimated value CUR PROC
EUR
Estimated value LOT
300400
Estimated value PROC
300400
Total value
300400
Total value CUR
EUR
Căi de atac1
Review deadline description LOT
zie Tender
Date de contact publicate în TED
19
Contactele sunt disponibile utilizatorilor autentificați.Autentifică-te
Textul integral publicat de TEDextinde
Kwaliteit
Autoclaven (DMU444)
De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
https://s2c.mercell.com
Rechtbank Limburg
Universiteit Maastricht
zie Tender
Op verzoek van potentiële partij is de inschrijfdatum verlegd met twee weken
Zie documentatie
zie tender
Prijs
f7dd7926-a652-4144-8177-a2ec3b327f26-01
01
education
Stefan Rademakers
allowed
6229 HA
none
82942978
Universiteitssingel 50
required
d3300f8a-6535-449b-bf4d-525038340c8d
10:07:12+00:00
07:00:00+00:00
https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Limburg/Paginas/default.aspx
supplies
price
NL423
46ef0e93-bb2f-43a0-ba65-9ebbc63ffc8d
cn-standard
ORG-0001
ORG-0002
10:06:55+00:00
EUR
3[telefon eliminat]:00:00+00:00
6211LK
Maastricht
https://s2c.mercell.com/buyer/30930
no-eu-funds
quality
32014L0024
0
per-exa
Sint Annadal 1
2
Tender documenten
2026-09-10+00:00 ••• ••• 13+00:00
true
60
beeaee56-ba8f-4133-8108-bb0df71eee1f
non-restricted-document
Griffie
2026-08-07Z
no
body-pl
https://www.maastrichtuniversity.nl
NLD
[telefon eliminat]/2026
eforms-sdk-1.13
not-allowed
[telefon eliminat]
epo-sub-espd
LOT-0000
https://s2c.mercell.com/today/222196
33191110
update-add
[email eliminat]
2026-08-07+02:00
2f207b7a-a104-4854-9019-04bb5ccb0a4b
epo-procurement-document
2026-08-06+00:00
PROCEDURE
false
50169181
Minderbroedersberg 4
[telefon eliminat]
[email eliminat]
2.3
[telefon eliminat]
open
6214 PA
Loturi TED
1
d3300f8a-6535-449b-bf4d-525038340c8d
Autoclaven (DMU444)
300.400,00 EUR
până la 10 sept. 2026, 09:00
De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
33191110 — Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala
Durată: 2 YEAR
Detalii licitație
Descriere
De faculteit Health Medicine and Lifesciences (FHML) heeft voornemens eind Q3 2026 of Q1 2027 de Centrale Glas en Sterilisatie afdeling (CGSA) te verbouwen. Hierbij wordt de huidige ingebouwde autoclaaf vervangen voor 2 gelijkwaardige nieuwe autoclaven in verschillende groottes op basis van de beschikbare ruimte in de nieuwe situatie.
Căutări relevante pentru 547092-2026
Legături interne utile pentru CPV, autoritate și expresiile principale din denumirea procedurii.